Mladší žáci ovládli domácí turnaj

V neděli 18. října se poprvé v letošní sezoně představilo mužstvo mladších žáků v prvních ligových utkáních. Jelikož se jednalo o domácí turnaj, bylo nominováno celkem 20 hráčů. Spartak se na úvod sezony ukázal před téměř třicítkou přihlížejících rodičů a rodinných příslušníků ve skvělém světle, potvrdil roli favorita na turnaji a skončil na krásném prvním místě.
 

V prvním zápase narazil Spartak na Prostějov a pro všechny přihlížející musel být tento zápas pastvou pro oči. Zápas hraný v neskutečném tempu a za skvělé atmosféry ovládl domácí tým 7:4. V tomto zápase se blýskl hned pěti góly nová posila týmu Petr Sova. Zbývající dva zápasy s hranickým a přerovským Teiwazem byly bohaté na góly. Hráči se řídili pokyny trenérů, snažili se střílet branky z oblasti velkého brankoviště, což se jim také dařilo. S hranicemi se skóre zastavilo na výsledku 17:0, kde branku vstřelilo hned 12 hráčů ze sestavy. U přerovské šipky se skóre zastavilo na výsledku 15:1, zde se činil převážně Míša Hrabica, který zaznamenal sedm branek a další čtyři asistence. Nutno podotknout, že hostující týmy bojovaly zuby nehty a nechaly na hřišti prakticky vše.
 

A jelikož se v klubu řídíme pořekadlem - ZÁPASY JSOU VÝSLEDKEM TOHO, CO SE TRÉNUJE NA TRÉNINKU, tak byli i trenéři rádi, že byli na tomto turnaji prakticky v roli diváků a že si kluci tento turnaj vyhráli sami, týmovou bojovností a bez sebemenší rady trenérů.  Hráči se navíc sami od sebe na turnaji střídali na různých postech – obránce, centr či křídlo, čímž opět rozšířili svoje florbalové zkušenosti a převážně svoji kreativitu.
 

Celý turnaj byl zároveň doplněn i schůzkou rodičů, kteří byli seznámeni s výchovou dětí a s tréninkovou koncepcí v našem klubu. Všem přítomným rodičům děkujeme za jejich účast a doufáme, že si nedělní odpoledne užili v plném doušku.
 

Sestava: Antoniazi(G) - Šefčík, Sova, Pospíšilík, Večerka, Hrabica, Procházka, Sochůrek, Slaměník, Zdráhal, Zmeškal, Vlček, Porvol, Valčuha, Šamořil, Váhala, Cech, Valášek, Štěpán, Koutný

Branky a asistence: Šefčík (4+8), Sova (6+3), Pospíšilík (3+3), Večerka (3+5), Hrabica (10+5), Slaměník (0+1), Zdráhal (2+1), Zmeškal (2+2), Vlček (2+1), Porvol (2+2), Valčuha (2+1), Šamořil (1+2), Váhala (1+0)

Autor článku: Pavel Ceh

Diskusní téma: Mladší žáci ovládli domácí turnaj

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek

MILUJEME FLORBAL, BOJUJEME ZA PŘEROV!