Mladší žáci Panteři sbírali zkušenosti v Prostějově

V neděli 3. listopadu se početná skupinka mladších žáků Panterů vydala k dalšímu turnaji do Prostějova. Zde se utkala s domácím Prostějovem, dále s Lutínem, Hranicemi a Lipníkem. Na turnaji se tomuto mladému výběru podařilo hned třikrát zvítězit. Jediná porážka přišla s Lutínem.

„Trenérský štáb“ opět sestavu Panterů podle předsezonního plánu prostřídal a hráče z Predátorů nahradil oproti minulému turnaji v Přerově elévy. Ti se i přes věkový a výškový rozdíl na hřišti vůbec neztrací a postupně ukazují, že přechod na pětkový florbal jim nedělá vůbec žádné problémy, ba naopak. Jejich starší soupeře za výpomoci jedné pětky mladších žáků zatím v každém zápase slušně prohání, což se stalo i v Prostějově, kde kluci bez vážnějších problémů porazili Hranice, Lipník a Prostějov. Jediný Lutín byl nad jejich síly. 

Všem dětem děkujeme za předvedené výkony. Rodinným příslušníkům za vzornou prezentaci klubu na tribuně.  

Další turnaj odehrají Panteři až 1.prosince v Hranicích a podruhé za sebou to bude mladý výběr, jelikož ve stejný den odehrají své zápasy taktéž Predátoři, kteří se představí v Šumperku. Ti se nominace za Pantery dočkají až v roce 2020. 

Sestava: Dulovec R., Němec(EL) -  Dulovec T., Jurda J., Jurda V., Majar, Remeš, Hanák, Jemelka, Muck, Alexa (všichni EL), Děrda, Matura, Oulehla, Hrabčík, Ptáček

Autor článku: Pavel Ceh

MILUJEME FLORBAL, BOJUJEME ZA PŘEROV!