Mladší žáci Predátoři se umístili na druhém místě

Dne 1. 4. se naši mladší žáci Predátoři zúčastnili turnaje v Olomouci, kde se mohli těšit i na jednoho z nejtěžších soupeřů své kategorie, Olomouc Stars.

FBC Spartak Přerov Predátoři 5:1 FBC Lipník
Náš první zápas začal standardně – spánkem. Co dodat.. Ještě štěstí, že Lipník už dávno není, co býval a kluci zdárně utrpěli jednu ze tří výher v turnaji.

FBC Spartak Přerov Predátoři 5:0 FBS Rangers Olomouc
Po pokusu trenéra Šmehlíka probudit spící tým, přichází zápas s Olomouckými Rangers. V pozměněné sestavě, a za pomoci fanoušků nad námi, přišlo zasloužené vítězství 5:0 a čisté konto gólmana Patrika Antoniazi.

FBS Olomouc Stars 3:2 FBC Spartak Přerov Predátoři
Třetí zápas s Olomoucí Stars jsme zahájili úspěšně vstřeleným gólem, což nás bohužel ukolébalo. Kluci nechali Stars hrát a postupně obdrželi 3 góly. Tento náskok se i přes velkou snahu týmu, snižující gól a bouřlivou podporu fanoušků, nepodařilo dohnat. Zápas skončil prohrou a výsledkem 2:3 ve prospěch Stars.

FBC Hranice 0:7 FBC Spartak Přerov Predátoři
Poslední zápas turnaje. Možná i proto, že už se všichni těšili domů, se odehrával zápas s Hranicemi v komorní atmosféře. Kluci hráli co měli, nedělali hloupé chyby jako v předchozích zápasech a dá se říci, že soupeři nic nebezpečného neumožnili. Zápas v tréninkovém tempu končí a chystáme se domů!

Sestava: Antoniazi, Hrubča, Krampla, Lorenc, Pavliš, Richter, Slaměník, Šamořil, Štěpán, Váhala, Vačuha, Zmeškal, Řezníček, Janeček a Novák

Autor článku: Tomáš Pavliš

 

 

MILUJEME FLORBAL, BOJUJEME ZA PŘEROV!