Muži A doma dvakrát prohráli, v neděli s ostudou

Ne v ideálním rozpoložení, zdá se, se aktuálně nachází tým mužů A. Po delším čase se představili domácím příznivcům a chtěli v sobotu potrápit favorizovaný Šumperk a v neděli bodovat s Uničovem. Ani jedno se nepodařilo.

FBC Spartak MSEM Přerov - FbC Asper Šumperk 4:8 (1:2, 1:2, 2:4)

Střely na branku: 22:23 (7:6, 7:7, 8:10)

Využití přesilovek: 1/2 - 0/1

Počet diváků: 35

Nejlepší hráči: Fafílek - Vařeka

Domácí se dostali rychle do vedení, ale hosté odpověděli dvěma slepenými góly - 1:2. Naprosto stejná věc se opakovala ve třetině druhé a tak si favorit držel dvoubrankový náskok - 2:4. Šumperk navíc přidal další dvě trefy a zdálo se být vše jasné. Domácí ale zabojovali a snížili na 4:6. Asper byl ale tím, který v závěru zápasu přidal pojistku a to dvojnásobnou.

Komentář k zápasu poskytl dvougólový střelec Aleš Fafílek: “Neproměněné šance a chyby v obraně, které soupeř trestal, nám prohrály zápas.”

Textový on-line přenos

Sestava: Ceh - Fafílek, Hnila, Ďopan, Jurečka, Koutný, Malina, Tesař, Budník, Kubalík, Borges

FBC Spartak MSEM Přerov - FBC Uničov 9:10 (2:0, 6:3, 1:7)

Střely na branku: 30:36 (5:6, 11:13, 14:17)

Využití přesilovek: 0/0 - 0/3 (v oslabení 2:0)

Počet diváků: 30

Nejlepší hráči: Borges - Novák

Přerov byl produktivnější v první třetině a ujal se vedení 2:0. Uničovu se povedl vstup do druhé části a srovnal na 2:2, pak i na 3:3. Od 27. minuty pak přidávali góly jen domácí a šli do komfortního vedení 8:3. Náskok navýšil Přerov krátce na startu třetí třetiny, potom ale převzali otěže do svých rukou hosté z Uničova. Povedl se jim těžko uvěřitený comeback, skóre dokázali úplně otočit a vyhrát 10:9.

Zápas okomentoval autor tří branek Adam Borges: “Po dvou třetinách se zápas pro nás vyvíjel velice dobře, ale to, co se stalo ve třetí třetině jsem ještě nezažil. Nechat si dát 7 gólů za třetinu a takhle prohrát vyhraný zápas!”

Sestava: Raška - Dvořák, Klimecký Rob., Borges, Jurečka, Fafílek, Malina, Hnila, Koutný, Kubalík, Budník, Vychodil

Nelichotivá bilance Přerova tak pokračuje. Nedělní utkání poukázalo na fakt, že kromě hry celého týmu může být problém zakopán ještě jinde a hlouběji.

Autor článku: Petr Malina