Muži C mají natrénováno. Drží druhou pozici olomoucké ligy!

Mužské céčko vyrazilo 27. února v brzkých ranních hodinách na další dva zápasy, které se odehrály v Mohelnici. Tým devíti nadšenců složený převážně z juniorů měl jasný cíl a to přivést z Mohelnice 6 bodů. Článků o této kategorii jsme letos na webových stránkách moc neviděli a tak kapitán Kubáč zavelel a hodil tuto milou povinnost na Tomáše Hořeckého.

FbC Šternberk – Fbc Spartak Přerov C 9:4 (1:1, 3:0, 5:3)
Zápas mezi druhým a třetím týmem tabulky byl pro oko diváka velkou podívanou, v tomto zapáse padlo celkem 13 branek. Přerov se ve čtvrté minutě dostává do vedení po krásné sólové akci Tesaře, který nahrál do prázdné brány Baranovi a ten neomylně trefil. Avšak na tuto branku o 30 sekund později odpovídá šternberský útočník - 1:1. Ve druhé třetině se Přerov trápil, neproměňoval šance a soupěř trestal v brejcích. Ani přesilovka, kterou Přerov měl a to dokonce dvakrát, nebyla uspěšná. V posledních třinácti minutách se Přerov snažil zlepšit zakončení, ale to přišlo až ke konci zápasu, kdy se trefil Tesař a následně Haliak. Ani tyto dva pěkné góly nezměnily situaci.

FBC Mohelnice B – Fbc Spartak Přerov C 2:6 (2:3, 0:1, 0:2)
Přerovští si chtěli spravit chuť na papírově slabším soupeři a to se jim také povedlo. Zápas pro Přerov nezačal vůbec dobře. Hned ve třetí minutě se stala v přerovské obraně malá chybička, kterou soupeř potrestal. O minutu později je už stav 0:2. První gól přerováků přichází ve chvíli, kdy se kapitán Kubáč skácel k zemi s rukami zakrívajíc tvář, odražený míček se dostal k Malinovi  a ten pálí 1:2. O chvilku později Tesař vypouští ze své čepele přízemní střelu nad nohu golmana, najednou je stav 2:2. Druhá třetina nepřinesla nic neobvyklého až na nádherný gól z hole Haliaka, který si napřed povodil jednoho protihráče potom poslal na párek dalšího a vystřelil, světe div se, ono se to povedlo. Ve třetí třetině si Přerov nejen udržel náskok, ale přidal další dva góly a to když se znovu prosadil Haliak a následně na to nejzkušenejší ze všech zkušených, srdcař a milovník rozhodčích Jarda Kubáč, který se v tento den trefil již podruhé.

Díky jedné výhře se Spartak drží na stejné pozici a to dělitelném 2 a 3 místě se Šternberkem.

Branky a asistence : Haliak 3+2, Tesař 2+1, Malina 2+0, Bibr 0+2, Kubáč 2+0, Žuška 0+1, Janošek 0+3, Baran 1+0

Autor článku: Tomáš Hořecký(na obrázku s žirafou)