Mužská U20 stoupá tabulkou

Články mužských rezervních týmů se na našem webu objevují je zřídka. Poslední článek o dosavadních výsledcích mužského béčka alias U20 jsme zvěřejnili na konci října. V té době bez debaty poslední tým tabulky vyhlížel lepší zítřky, což se tomuto týmu aspoň v posledních střetnutích povedlo a nadále stoupá tabulkou.

Je půlka listopadu a mužský B-tým se drží na úplném dnu tabulky regionální ligy. Osm zápasů, sedm proher, jedna remíza. Nemile vypadající situace i s ohledem na výsledky mužského Áčka vypadá spíše sestupově. Projekt, který vznikl převážně pro mladé vycházející juniory pro usnadnění přechodu do mužských soutěží nám dává spoustu prostoru pro přemyšlení...Proč tomu tak je?

Všechno však ukázal čas a trpělivost. Výsledky v juniorech a zlepšené výkony mužského Áčka se projevily i na výsledcích tohoto týmu, který se z poslední příčky vyhoupl až na pátou pozici. Od 16. listopadu nepoznal hořkost porážky, což potvrdil i o tomto víkendu, kde i přes řadu omluvenek dovezl z dalékého Těšína dalších 6 bodů a my budeme dál sledovat, jak daleko vítězná šňura dosáhne. 

FBC Přerov U20 - 1. FBC Rožnov p/R B  5:5
FBC Přerov U20 - Fbc Šternberk 7:5
FBC Přerov U20 - TJ Kostelec na Hané  9:4
FBC Přerov U20 - FBC Hlučín  12:4
FBC Přerov U20 - FBS Olomouc B 10:6
FBC Přerov U20 - FBC TJ Sokol Frenštát p.R.  4:2

                                                                                                                                                                Autor článku: Pavel Ceh

MILUJEME FLORBAL, BOJUJEME ZA PŘEROV!