Mužský C-tým řádí jako za dob Pavla Vrby!

V nedělní podvečer se již počtvrté v letošní sezoně ukázal mužský C-tým Spartaku na florbalovém hřišti a to tentokrát v Prostějově, kde poměřil síly s rezervou Mohelnice a Prostějova. Velkou zajímavostí je v letošní sezoně u tohoto týmu soupiska, na které se během 8 zápasů objevilo již 21 jmen a i přes to, že do každého zápasu přichází vždy přes 3-4 změny v sestavě, dokáže tento tým skoro vždy naplno bodovat. Druhou zajímavostí a to tentokrát z obou táborů našich soupeřů byli brankáři, kde proti přerovskému celku se do hostujících klecí  postavili dva brankáři ze stejným příjmením – Jiří Krátký a Tomáš Krátký. I když oba brankáři určitým způsobem bránili klece svých týmů, tak i tak, byli ,,KRÁTCÍ“ na střely přerovských borců.


FBC Spartak Přerov – FBC Fatpipe Mohelnice B   6:2
První match s týmem z olomóóócké metropole, který běžně místní obyvatelé přezdívají taky pod názvem ,,Moheeeeel“ začal pro přerovskou střídačku skvěle, když úvodní část ovládli 4:1. Poté se ve druhé a třetí třetině přelévala hra z jedné strany na druhou a byl vidět převážně brankář na pravém křídle Pavel Ceh, který si až do konce zápasu piloval střelbu. Horší pro něj bylo, že si na tento výlet vzal trošičku špatné vybavení do zbraně, jelikož střílel slepými a netrefil ani vodu z lodě. V zápase nešel přehlédnout ani Radim Klimecký, který na svém klasickém postu a to na centru, předváděl, jak se má po hřišti pohybovat správný centr. Jeho bravurné napadání za brankou soupeře a držení osy hřiště, neochromilo pouze hostující tým, ale i vlastní spoluhráče. No, co si ale budeme povídat, byla to právě druhá lajna nebo spíše ,,křídla z mýdla“ Veselý a Ceh, kteří si vařili polívčičku
na hostující polovině z mohelnických beků. Tato úderná dvojice byla
pouze doplněna o Tesaře, kvůli kterému vznikaly soupeřovy brejky, které museli hasit opět křídelníci Ceh a Veselý svými ohromujícími sprinty. Když se však tohle útočné duo dostalo do křtánu mohelnické armády, připomínali jejich akce veleznámý pořad veleznámého moderátora a sporťáka Pavla Poulíčka – KOLOTOČ. Veselý posílal na Ceha po ,,Trgovsku“( bývalý hráč Spartaku s šikovnýma rukama) pocukrované přihrávky do brankoviště, avšak se nedočkal od kreativního brankáře v poli sladkého ,,feedbacku“. I když to vypadalo, že se tento obdivuhodný brankář nedočká svého dalšího vstřeleného gólu, přišel neskutečný backhand od Jardy Kubáče, za který by se nestyděl ani Al Maclnnis, po kterém přicházela sólová akce Ceha, který mohelnickému strážci svatyně mohl říct jediné – promiň. Tohle slovíčko taktéž ukončilo celý zápas, takže výhra 6:2.

FBC Spartak Přerov – SKK2 Sportcentrum Prostějov  4:3
Druhý match byl naprosto jinej šálek Dolce Gusto, jelikož C-týmu došel plyn. I přes ztrátu tohoto veledůležitého spalujícího paliva se však přerovský výběr kapitána Kubáče radoval z vítězství. Po vyhrané první třetině a to v poměru 3:1 přišla studeninkatá sprcha ze strany Prostějova, který během úvodních minut druhé části vyrovnal skóre. Odpověď na dvě inkasované branky si sice mohl Klimecký nechat  až na úterní hospodský kvíz na Lokotce, avšak odpověděl už v tomto zápase a to brankou na 4:3. Ve třetím dějství byli už hráči na hřišti v prostějovském guláši, neboť se motali jak exkrementy pod přerovským splavem. Fyzicky to bylo moc i na elitní lajnu s Veselým a Cehem, kteří zvolili taktiku, být na hřišti pouhých 30 vteřin, čímž nepopíráme, že byli pro tým k ničemu. Kluci byli i tak velice platní při bránění, čímž zajistili Přerovu 3 body. Nutno ale podotknout, že v brance měli Rašku - 
tím teď nemyslíme známého skokana na lyžích z Frenštátu pod Radhoštěm, ale našeho Zdeňu z Kroměříže. Ten svou klec v tomto zápase zavřel, čímž se dočkal teplého a spoceného zalehnutí od Radima Klimeckého.


C-tým tak na své další štaci získal plný počet bodů, čímž si upevnil druhé místo v tabulce!

Sestava: Raška – Kubáč, Dvořák, Hořecký, Vlček D., Veselý, Ceh, Tesař, Klimecký, Borges, Vlček M.

Autor článku: Pavel Ceh


 

Diskusní téma: Mužský C-tým řádí jako za dob Pavla Vrby!

Spisovatel Pája

Jája a Pája ..... :)

Re: Spisovatel Pája

Na 4:3 dával pan Borges a né Klimecký R.!!!!!;)!

Přidat nový příspěvek

MILUJEME FLORBAL, BOJUJEME ZA PŘEROV!