Nedisciplinovanost vzala dorostencům naději na body

V neděli 11.03. se družstvo vydalo na další dvojzápas do Prostějova, kde se utkalo s domácí Playmakers a Mohelnicí.

FBC Přerov - FBC Playmakers Prostějov  16:2

První zápas proti Playmakerům Prostějov, kde měl být Přerov favoritem ,ale ze začátku na jednoznačný zápas nevypadal ,když Prostějov po vlastním gólu Přerova prohrával jen 2:3 ,ale i přesto se Přerov rozjel a 3. třetinu vyhráli dokonce 9:0 a tím upravili výsledek na konečných 16:2.

FBC Přerov - FBC Mohelnice 1:8

Druhý zápas se Přerovští utkali s druhou Mohelnicí. V 1.třetině se Přerov tempa Mohelnice držel a dostal jen 2 góly. V 2.třetině dostali dokonce jen jeden gól a na začátku 3.třetiny sice vstřelila gól první v 5minutové přesilovce Mohelnice ,ale hned jak přesilovka skončila ,Přerov zápas zdramatizoval a snížil na 1:4 ,ale všechno drama ukončil další pětiminutový trest doprovozen červenou kartou pro Přerov. Ve čtyřech se Přerov rozhodl vsadit vše ,ale to jim bohužel nevyšlo a Mohelnice to proměnila v další 4 góly a upravila tak konečný stav na 8:1.