O víkendu bojovaly oba týmy mladších žáků

V uplynulém víkendu se na odlišných halách ukázaly oba týmy mladších žáků. Predátoři v Hranicích, Panteři v Senici na Hané. Zkušenější a starší tým Predátorů se předvedl ve skvělém světle a prošel turnajem bez pocitu prohry. Panteři doplněni hned o pár elévů splnili roli favorita v zápasech s Lutínem a Litovlí. Ve zbývajících zápasech utrpěli těsné prohry a skončili tak třetí. 

Predátoři - Hranice na Moravě

První zápas a hned těžký oříšek Olomouc. Zodpovědnou hrou do obrany bereme těžké, ale zasloužené vítězství 3:0. Druhý zápas s Mohelnicí se zkušeným trenérem Ráďou na střídačce nedáváme soupeři šanci a vítězíme o pět branek. Turnaj dohráváme s míčkem na našich florbalkách, Lipník porážíme o pět, Hranice o čtyři branky a jedeme domů. Dvě inkasované branky za turnaj jsou skvělou vizitkou.

Sestava: Devečka, Eliáš - Spáčil, Pospíšil A., Ševeček, Hrabčík, Zbořil, Richter, Roháč, Pospíšilík Š., Coufal, Chupáč, Zbránek

 

Panteři - Senice na Hané

Panteři měli na úvod turnaje stějně těžký oříšek, jako Predátoři - Šternberk. Z bitvy odcházíme s porážkou o jedinou branku, ale se vztyčenou hlavou. Proti Litovli zaslouženě vítězíme, Lutín sice přestřílíme, ale vítězíme pouze o jednu branku. Poslední klání proti Šumperku bojujeme, avšak prohráváme o dvě branky a po minitabulce mezi třemi týmy, které měli stejné skóre, končíme rozdílem o jednu branku na pěkné třetí pozici. Jak jde vidět, turnaj to byl velmi dramatický, jelikož téměř všude rozhodovala jedna vstřelená, či inkasovaná branka navíc :)

 

Sestava: Dulovec R., Novák - Bittner, Děrda, Matura, Antoniazi, Gebauer, Vrána, Pospíšil D., Jurda J., Machala, Pospíšilík J., Tobolík, Dulovec T., Karalo, Kapustka

 

                                                                                                                                                                Autor článku: Pavel Ceh

MILUJEME FLORBAL, BOJUJEME ZA PŘEROV!