Oba týmy elévů ovládli domácí turnaj

V prvním listopadovém víkendu se před zraky domácích fanoušků prezentovaly oba týmy elévů – Plameny a Ďáblové. Na turnaj bylo nominováno hned 35 dětí, které se svými výkony vyhouply na první dvě příčky na turnaji, čímž ovládli celý turnaj.

Hned v úvodu turnaje panovala na tribunách menší panika, jelikož si trenéři připravili nejen pro děti, ale také pro rodinné příslušníky menší změnu v soupiskách, když se rozhodli pro tento turnaj vyjímečně promíchat sestavy Plamenů s Ďáblíky. I přes nečekanou kulisárnu, byly ,,otazníky“ z tribun smazány, jelikož se oba týmy prezentovaly správným směrem a až na vyrovnaný vzájemný duel, který skončil lépe pro Plameny, kteří vyhráli 11:7, vyhrály oba celky všechny své zápasy a umístily se na zlaté a stříbrné pozici.

I přes to, že na turnaj bylo nominováno hned 10 přípravkářů, se oba týmy od přípravného kempu posunuli převážně v týmovém duchu, kdy se odstranil nešvar v podobě jít si za individuálním cílem (tzn. vstřelit si co nejvíce branek), naopak momentálně je cíl u dětí už spíše týmový. Oproti minulé sezoně vidíme méně přihrávek naslepo, více kolektivní hry a pro děti to nejdůležitější – více výher.

Rodinným příslušníkům děkujeme za fair-play fandění a za podporu.

Výsledky:

Plameny – Ďáblové  11:7
Plameny – Prostějov  21:9
Plameny – Olomouc Stars  19:8
Plameny – Litovel  18:5

Ďáblové – Plameny  7:11
Ďáblové – Litovel  13:4
Ďáblové  - Prostějov  14:9
Ďáblové – Olomouc Stars 23:6

 

Autor článku: Pavel Ceh

MILUJEME FLORBAL, BOJUJEME ZA PŘEROV!