Oba týmy elévů pokračují ve spanilé jízdě

Již podruhé v tomto měsíci se vydaly oba týmy elévů – Dáblové a Plameny k dalším zápasům olomoucké ligy elévů. Pro změnu se každý z nich vydal na různé palubovky. Ďáblové cestovali až do Jeseníků a to konkrétně do Mikulovic. Plameny neměli až tak dalekou cestu jako jejich spoluhráči, jelikož jejich konečnou stanicí byla Mohelnice. I když byly oba týmy oslabeny a odcestovali v počtu 12+2, nebyla absence hráčů znát a tak si oba týmy svým týmovým výkonem došly pro první místa bez ztráty kytičky.

Ďáblové se na svém turnaji utkali postupně s Prostějovem, Lipníkem, Jeseníkem a nakonec o první místo s Uničovem. Se všemi soupeři si Ďáblíci lehce poradili a mohli se tak radovat s dalšího prvního místa v této sezoně.

Poněkud stejný výkonem se prezentoval mladší tým Plamenů, který byl opět posílen o hráče z přípravky. Plamínci se v Mohelnici utkali se dvěma výběry Lutína, Olomoucí a nakonec v posledním zápase o první místo s Mohelnicí. Plameny nepoznali stejně jako Ďáblové hořkost porážky a radovali se z prvního fleku.

Výsledkový servis:

Ďáblové – Prostějov  18:2
Ďáblové – Lipník  14:6
Ďáblové – Jeseník  33:1
Ďáblové – Uničov  18:4

Plameny – Lutín 2  23:7
Plameny – Lutín 1  26:0
Plameny – Olomouc Rangers  28:7
Plameny – Mohelnice  22:11

 

Autor článku: Pavel Ceh

MILUJEME FLORBAL, BOJUJEME ZA PŘEROV!