Oba týmy elévů přivezli první místa

Plameny v sobotu a Ďáblové v neděli. Každý z nich na odlišném hřišti, avšak se stejným výsledkem. Tak vypadal uběhlý víkend, kdy se Plameny prezentovaly v Litovli, nepoznali hořkost porážky a dovezli zlaté medaile. Stejným počinem si vedli Ďáblové v Hranicích. 

Plameny se v sobotním ,,bílém počasí" vydaly do Litovle, kde se utkaly s dvěma týmy Lutínu, Litovlí a Droždínem. Ani v jednom zápase hráči Přerova nezaváhali a s chutí si zastříleli. Sestava byla opět doplněná o hráče z přípravky, které se v konkurenci starších dětí vůbec neztratili, bo naopak. 

Plameny - Lutín 2  9:18
Plameny - Droždín  30:3
Plameny - Lutín 37:1
Plameny - Litovel  19:1

Téměř stejným způsobem si počínali Ďáblíci v neděli v Hranicích, kteří se utkali s Lipníkem, Hranicemi, Olomoucí Stars a Rangers. Pokud jsou Plamínci doplněni o mladé tváře z přípravky, u Ďáblů je sestava doplňována mladšími žákyněmi. Na tomto turnaji si i Ďáblové poprvé v letošní sezoně vyzkoušeli jiný způsob sčítaní bodů, kdy skóre z každého hřiště nebylo tentokrát sčítáno s druhým hřištěm, avšak byly sčítány získané body z každého hřiště. I přes nezvyklý herní systém si Ďáblové se svými soupeři poradili, navázali stejně jako Plameni na úspěšnou sezonu a získali zlaté medaile. 

Ďáblové - Lipník 6 bodů
Ďáblové - Hranice  6 bodů
Ďáblové - Olomouc Stars  3 body
Ďáblové - Olomouc Rangers 6 bodů

 

                                                                                                                                                              Autor článku: Pavel Ceh

MILUJEME FLORBAL, BOJUJEME ZA PŘEROV!