Oba týmy elévů zahájily ligovou sezonu

V uplynulém víkendu odstartovali ligovou sezonu i naši elévci. Plameny se zúčastnily vyrovnaného turnaje v Šumperku. Ďáblové naopak udělali radost rodinným příslušníkům na domácí palubovce, kde nepoznali hořkost porážky. 

Plameny doplněny o pár dětí z přípravky odcestovaly do dalekého Šumperku, kde se postupně utkaly s Uničovem, Prostějovem, Šumperkem a Litovlí. Až na zápas Litovlí, který s přehledem vyhrály, se jednalo o velice vyrovnaná utkání, kde rozhodovala o výsledku jediná branka. Zápasy s Uničovem a Prostějovem jsme prohráli o jedinou branku, s Šumperkem remíza. Na medaili od pořadatelů to ale stačilo. 

 

Sestava: Pavlásek, Šoupal - Jurda J., Majar, Oslanec, Blažek, Novotný, Jurda V., Hanák, Šrom, Jányš, Oškera, Děrda, Zaoral, Vrba, Matyáš


Ďáblové v domácím prostředí nedali svým soupeřům šanci, když postupně porazili Stars Florbal, Lipník, Olomouc a Hranice. Zkušenější a starší tým tedy potvrdil formu z předchozích mimoligových turnajů v Pardubicích a Moravian Cupu a pokračuje v krasojízdě. 

 

Sestava: Němec, Pavlásek - Majer, Muck, Alexa, Remeš L., Remeš A., Dulovec, Kabilka, Jurda J., Kvapil, Jurda V., Majar, Hanák, Hanák, Oslanec

                                                                                                                                                           

 

                                                                                                                                                               Autor článku: Pavel Ceh

MILUJEME FLORBAL, BOJUJEME ZA PŘEROV!