Oba týmy mladších žáků hrály doma

Uplynulý víkend přinesl hned čtyři domácí turnaje a hned dva z nich se týkaly mladších žáků. V sobotu vyběhl na naší kostkovanou palubovku tým Panterů. V neděli je doplnil tým Predátorů. Oba týmy se umístily na bedně, Predátoři dokonce turnaj ovládli. Avšak než výsledek je důležitý pocit ze zápasů, který se dá až na pár vyjímek označit spíše pozitivně. 

Panteři se na domácím poli představili v úvodním utkání s favoritem turnaje - Olomouc Stars. První půlku jsme tahali za kratší konec a Olomouc nám zrovna moc šančí nepovolila, za to vstřelila dvě branky. Do druhé půle jsme vletěli jako uragán, zápas otočili, avšak v poslední minutě inkasovali. Konečná remíza je přijatelná. Zápasy s Droždínem a Hranicemi jsme ovládli s velkým brankovým rozdílem, kde jsme byli více na míčku, vstřelili spoustu branek a florbalem se bavili. Poslední zápas s Lipníkem jsme viděli klasickou písničku s tímto týmem. Soupeře z velké části točíme na jeho polovině, v některých pasážích hrajeme bago, avšak nevyužití golových šancí a šest branek inkasovaných z brejku pro nás znamenají prohru. Konečná prohra ani moc nemrzela, jelikož v útočné třetině jsme hráli velmi sympaticky. 

Predátoři měli o špetku těžší turnaj, který odstartovali s týmem v rozkvětu - Šumperkem. Ten zvládli až nečekaně bravurně a bez inkasované branky a se čtyřmi vstřelenými v síti soupeře si dokráčeli pro zaslouženou výhru. Na to, že to byl zápas hranný v osm ráno(známe ty naše ranní zápasy, než se brobudíme). Druhý zápas s Olomoucí Rangers vedeme o tři branky. Ve druhé půli vytahujeme Dostihy a sázky, kupujeme, prodáváme, avšak vítězíme. Třetí zápas s Prostějovem jsme si ty koníčky nechali ještě na stole. Do druhé půle jsme je už uklidili ze stolu a s rukama z betonu jsme si dokráčeli pro křečovitou výhru o dvě branky. Druhý kvalitní zápas dne jsme odehráli s Uničovem. Lehce jsme pozměnili taktiku, hráli důrazně na vlastní půlce, čímž jsme si vytvořili dvoubrankový náskok. Ten jsme parádně ztratili v poslední minutě zápasu, když jsme inkasovali dvě branky a s Uničovem remizovali.

Krásný florbalový víkend :)

Sestava Panteři: Novák, Dulovec R. - Děrda, Machala, Chupáč, Antoniazi, Coufal, Machala, Pospíšil D., Pospíšilík J., Zelinka, Tobolík, Vrána, Ondrůšek, Dulovec T., Jurda J., Karalo, Hrabčík, Gebauer

Sestava Predátoři: Devečka, Eliáš - Bittner, Coufal, Chupáč, Antoniazi, Zbránek, Pospíšil A., Spáčil, Zbořil, Roháč, Richter, Pospíšilík Š.

                                                                                                                                                                Autor článku: Pavel Ceh

MILUJEME FLORBAL, BOJUJEME ZA PŘEROV!