Oba týmy mladších žáků předvedly skvělé výkony

FBC Přerov PANTEŘI 

Sobotní turnaj se odehrál v Uničově ve kterém Panteři získali 2. místo. První zápas jsme hráli s Droždínem, ale měli velkou šanci vyhrát, protože většinou první zápas hrajeme ospale. Po první půlce jsme se rozehráli a pak už jsme dali i nějaké góly, a proto jsme nakonec vyhráli 5:2.
Druhý zápas jsme hráli s Prostějovem, který hrál tvrdě, nevyužívali jsme žádné šance a prázdné brány, i přesto jsme je dokázali porazit, jelikož jsme hráli o něco lépe, konečný stav byl 5:0.
Jako třetí zápas následoval Uničov, se kterým to bylo mnohem těžší, vyhrávali jsme 3:0 po první půlce, jenže 2 minuty před koncem Uničov snížil na 3:2, my se však nedali a uklidnili jsme hru dalším gólem. Výhra 4:2 odpovídala průběhu zápasu.
Poslední zápas byl s těmi nejtěžšími a byl to Šternberk. Jsou to favoriti a málo kdy se nám je podaří porazit. Oba týmy jsme hráli tvrdě a důrazně. Nechtěli jsme je k ničemu pustit a bránili jsme naši svatyni, jak to jen šlo.. Stejně jsme dostali 5 branek, i přesto, že jsme vedli 1:0. Šternberk vyhrával po skoro celém průběhu zápasu 4:1, ale my jsme se nevzdali a dorovnali na 4:4 díky dvěma nájezdům. Pak jsem ale udělali velikou chybu a dostali jsme před koncem gól na 5:4. Už nebylo možné dorovnat, kdyby nefaulovali a my nejeli nájezd. Gól, 5:5, Michal Krampla proměnil. Byla to remíza, ale i přesto jsme skončili druzí, jelikož jsme hráli se Šternberkem stejně a rozhodovaly body.
Děkujeme moc za podporu rodičů.

 

FBC Přerov PREDÁTOŘI

Nedělní turnaj se hrál na tenisové hale Spartak. První zápas proti nám nastoupil Lipník. První půlku nám to vůbec nešlo, než jsme se rozehráli. Potom začali padat góly. Dělali jsme velké chyby v rozehrávkách a v obraně, kvůli tomu nám dali dva góly, avšak zápas jsme stejně vyhráli 4:2.
Druhý zápas jsme hráli proti Hranicím. Pěkně jsme kombinovali, hráli jsme jak nejlíp jsme mohli, tlačili jsme.. Padaly góly jeden za druhým. Výhra 7:1 mluví za vše..
Třetí zápas jsme hráli proti Olomouci. První půlku zápasu se nikomu z nás nedařilo, nemohli jsme dál gól a bylo to “moc těžký”. Naštěstí jsme ke konci první poloviny dali gól na 1:1. O přestávce jsme si řekli, že chceme hrát a zabojovat o další výhru. Nastoupili jsme do hry a hned padl gól. Náš tým se nabudil a už to šlo jako po másle. Hráli jsme jak nejlépe jsme dokázali a byla to zasloužená výhra 5:2.
Poslední zápas jsme hráli se Šternberkem. Byl to hodně těžký zápas. Neměli jsme ani moc šancí. Dělali jsme mnoho chyb jak v útoku, tak i v obraně. Šternberk měl moc dobrou obranu a využil každé akce, které měli hlavně po našich chybách. My jsme dali jen jeden gól a to z nájezdu, zápas jsme nezvládli a skončil 1:5. Byli jsme z toho smutní, ale co se dá teď už dělat.
Děkujeme moc našim fanouškům a rodičům za podporu.

 
Autor článku: Honza Hrubča

 

MILUJEME FLORBAL, BOJUJEME ZA PŘEROV!