Panteři vezou z Hranic 2. místo

První poločas panteři zaspali a i přes vedoucí gól nedokázali udržet koncentraci na kolektivní hru a během 3 minut inkasovali 3 góly. Olomouc poločas dohrál ještě 1 gólem do naší branky. V 2. poločase se panteři probrali a zápas byl pod jejich dohledem, ale bohužel pouze 10 krát trefili brankovou konstrukci a nedokázali žádnou šanci proměnit v gól. Panteři 1:4 Olomouc Rangers.

Panteři do druhého zápasu vstoupili daleko lépe. Poločas skončil 3:3. V 2. poločase jsme využili možnosti 2 nájezdů a skvělé kombinační hry. Panteři 9:6 FBC Lipník.

Hranicím opět vypomáhali starší žákyně, ale i přes jejich snahu skončil poločas 2:0 pro pantery. Našemu hráči nebyl uznán gól a proto vstřelil ještě 1 gól který již uznán byl. Panteři 5:3 FBC Hranice.

Závěrem bych chtěl poděkovat početné výpravě rodičů, kteří skvělou atmosférou dopomohli panterům ke druhému místu, ale také hráčům za jejich týmovou spolupráci a pěkný sportovní výkon.

Sestava: Patrik Antoniazi, Honza Hrubča, Michal Spáčil(EL), Alexandr Majer, Jonáš Pavliš, Matěj Běťák, Adam Svrčina, Filip Svrčina, Lukáš Sekera, Jakub Hriník, Jakub Janeček, Alex Beláň, Patrik Horák, Šimon Lorenc, David Zmeškal, Michael Krampla, Adam Procházka

Autor článku: Tomáš Pavliš