Poslední adventní zápasy modré přípravky

Na zlatou neděli 20. prosince vyrazila modrá přípravka ke svým posledním zápasům letošního roku do nedalekého Lipníka, kde domácí turnaj pořádala tamní větev FBŠ Teiwaz.

Úvodní zápasy s dvěma týmy Lipníku měly napovědět, jak se bude turnaj pro nejmladší hráče přerovského Spartaku vyvíjet. Vyrovnanější byl první zápas s FBŠ Teiwaz Lipník, kde modří nakonec doplatili na neproměňování brankových příležitostí a odešli ze zápasu poraženi 3:6. V dalším zápase s FBC Lipník dokázali přerovští se soupeřem držet tempo pouze do poloviny zápasu, kdy byl stav 1:3. Následné čtyři obdržené branky v síti Aničky Friesové znamenali prohru 1:7. Ve třetím zápase s výrazně staršími hráči a hráčkami draků FBŠ Teiwaz jsme si vyzkoušeli především obrannou činnost a obdrželi pouhých 11 branek. Za zmínku stojí ubojovaný a čestný úspěch Marušky Friesové - 1:11. V posledním zápase s olomouckými Lvíčaty se mladé přerovské naděje na hřišti až příliž dlouho rozkoukávali, ale především ve druhé polovině zápasu si dokázali, že se dá hrát s každým soupeřem a se vstřelenými brankami jim stoupalo i potřebné sebevědomí, ikdyž konečný výsledek 3:13 vyzněl jednoznačně pro konečného vítěze celého turnaje. Přerovští obsadili páté místo. Nutno však podotknout, že se nejmladší florbalisté přerovského Spartaku zlepšují každým zápasem a jejich zápasy jsou čím dál více vyrovnanější.

                                                                                                                                                                   Sestava FBC Spartak Přerov blue: Friesová A. - Friesová M., Remeš, Hriník F., Budník, Jemelka, Antoniazi, Kvapil, Jurda J., Jurda V., Váleček, Majer.               

                                                                                                                                                                         Autor článku: Michal Ďopan

MILUJEME FLORBAL, BOJUJEME ZA PŘEROV!