Poslední zápas sezóny patřil mužům Přerova

První polovina března a konec, to už znají hráči mužského A týmu, i když by sami jistě chtěli odehrát další a další zápasy. V zápase zdánlivě "o nic" přijel na půdu Přerova Spartak Hluk, ale odjel zase do své domoviny s gólovým výpraskem. Přerovští tak zakončili sezónu na pátém místě tabulky Divize.

FBC Spartak MSEM Přerov - FbK Spartak Hluk 12:4 (5:2, 2:1, 5:1)

Střely na branku: 56:37 (16:9, 17:11, 23:17)
Počet diváků: 65
Využití přesilovek: 1/1 - 0/2 (v oslabení 0:2)
Nejlepší hráči: Grener - Štěrba

Góly (asistence): Fafílek 3 (Kaďorek 3), Spáčil 3 (Kaďorek, Budník, Grener), Grener 2 (Malina 2), Malina (Budník), Hnila (Spáčil), Kaďorek, Koutný (Grener)

Hluk nastoupil jen v devíti a podle toho se také odvíjela hra. Již v první třetině se koncentrovaný výkon domácích projevil na příznivém skóre 5:2. Tlak hostů přišel na startu druhé třetiny, ale překonat domácího Rašku se jim povedlo jen jedenkrát. Potom hrál zase prim spíše Přerov a i tuto třetinu vyhrál a bylo to 7:3. Odpor hostů byl minimální a tak se na hru v poslední třetině moc dívat nedalo. I přes to, že ji domácí vyhráli 5:1, jejich ležérnost směrem do obrany vyústila v 17 střel hostí a několikanásobné cinkání branky Rašky. Výhra však byla jednoznačná, 12:4.

Gólman Zdeněk Raška k zápasu pověděl: "Zápas jsme měli celou dobu pod kontrolou, až na malé výpadky na začátku druhé třetiny. Zápas neměl takové tempo, protože v podstatě už o nic nešlo." Na svou vlastní adresu uvedl: "Se svým výkonem jsem spokojený, až na třetí gól... ten byl můj. :)"

Textový online přenos

Sestava: Raška - Malina, Grener, Budník, Koutný, Hnila, Dvořák, Spáčil, Fafílek, Jurečka, Kaďorek, Borges, Vychodil

Autor článku: Petr Malina