PŘEDPOSLEDNÍ PŘEDSTAVENÍ PŘÍPRAVKY V LIPNÍKU

Ke svému předposlednímu představení odjely v sobotu 10.4. modrá i bílá přípravka do nedalekého Lipníka, aby postupně změřili síly s domácím FBC, Teiwazem Hranice a Sportcentrem K2 Prostějov.

FBC Spartak Přerov BLUE

Nově s Marťou Kvapilem v brance jsme se nejdříve postavili Lipníku, se kterým to byla jednoznačná záležitost v podání domácích - 0:15. Modří příjemně překvapili v následujícím zápase s hranickým Teiwazem, kdy jsme základ vítězství položili v první polovině hattrickem Matěje Kapustky, druhé dějství bylo na branky vyrovnané a tak jsme zvítězili - 6:4. S dalším soupeřem z Prostějova jsme statečně drželi krok do poloviny zápasu, když poté začal střílet branky jako na běžícím páse hráč Prostějova č.8, bylo rázem po nadějích na další úspěch - 3:8.

FBC Spartak Přerov WHITE

White vyzvali v prvním zápase Prostějov, který se nám doma podařilo porazit. Tentokrát to byla mnohem vyrovnanější bitva, kterou jsme však díky neproměňování šancí prohráli - 4:6. V dalším zápase s Teiwazem se nám v úvodu nepodařilo pár střídání a rychle jsme prohrávalili, v přestávce dokonce o 4 branky. I přes zlepšený výkon v druhé části se nám už vyrovnat nepodařilo a prohráli jsme -  6:8. Následující zápas s Lipníkem jsme měli dobře rozehraný,  avšak několik chyb při bránění v druhé části zápasu zapříčinilo další porážku, opět o 2 branky - 4:6.

VZÁJEMNÝ ZÁPAS

V divokém vzájemném zápase všechny děti mysleli spíše na střílení branek a tak skóre na výsledkové tabuli rychle narůstalo. Celkem jsme byli svědky 17ti vstřelených branek, výsledek BLUE vs. WHITE 6:11.

Oba týmy si tak připsali po jedné výhře a čekali jsme, zda Teiwaz uhraje nějaké body s Lipníkem, remíza 5:5 odsunula White na konečné 4.místo a Blue na 5.místo na turnaji. Na obou týmech byl však vidět neskutečný posun dopředu a budeme se těšit na další zážitky.

MILUJEME FLORBAL, BOJUJEME ZA PŘEROV!