Přerovská florbalová mládež se prezentovala v pardubické Tipsport Areně!

V sobotu 26. září odcestovala téměř 50-ti členná skupinka Spartaku, složená z hráčů, trenérů a rodičů na prestižní turnaj do pardubické Tipsport Areny. Na turnaj hraný systémem 3+1 přihlásil Spartak hned tři týmy mladších žáků a jeden tým elévů.  V základních skupinách se dařilo převážně mladším žákům A a elévům. Mladší žáci skončili ve skupině druzí a to po dvou výhrách a jedné prohře. Naopak elévové svoji skupinu naprosto ovládli bez ztráty kytičky. 

Ve vyřazovacích zápasech prošly oba týmy čtvrtfinálovým bojem. V semifinále však oba týmy už narazily a zbývaly na ně boje o třetí místo. Mladší žáci po velkém boji nakonec podlehli Drakům 4:3 po nájezdech. Elévové naopak v boji o třetí místo uspěli, když porazili Náchod 5:3. Ostatní mužstva, a to B a C tým Spartaku, se umístili na devátém a třináctém místě. O výsledky ale na tomto turnaji nešlo. Hlavní je, že jsme si tuhle akci všichni společně užili a že jsme opět posbírali nové florbalové zkušenosti.

Zpestřením pro hráče byla společná fotka s odchovancem přerovského hokeje Jakubem Svobodou, který momentálně hraje extraligu za Pardubice či extraligové utkání Tatranu Střešovice s domácími Pradubicemi, ve kterém několikanásobný mistr porazil domácí Sokol 5:2.

Nakonec ještě velké díky a palec nahoru pořadatelům této akce. Příští rok přijede Spartak ještě ve větším počtu.

Fotky z turnaje najdete v naší fotogalerii.

MILUJEME FLORBAL, BOJUJEME ZA PŘEROV!