PŘEROVSKÝ FLORBAL V KARANTÉNĚ #7: BARBORA GAĎOURKOVÁ

Sedmý díl rubriky týkající se florbalistů FBC Přerov zavítal tentokrát do řad ženského týmu. Na otázky odpovídala nejen hráčka, ale také trenérka u dívčích kategorií Barča Gaďourková. 

Jak dlouho hraješ florbal a v jaké kategorii si s florbalem začal?

Závodně hraji asi sedm let, od roku 2013. Začínala jsem v dorostenkách, tehdy se v Přerově dívčí florbal teprve zakládal. Pokud mám ale počítat i dobu předtím, tak hraji od třetí třídy, kdy jsem hrávala rekreačně za přerovský DDM Atlas. 

Jaké jsou tvé silné stránky? Naopak na čem by si měl, jako hráč zapracovat?
Mezi mé silné stránky patří poziční hra, přehled o dění na hřišti a technika. Mezi mé slabé stránky určitě patří kondice, na které pracuji.

Jak trávíš čas v karanténě? A co školní povinnosti?
Čas v karanténě trávím převážně právě školou; přednášky a psaní bakalářské práce. Volný čas vyplňuji ostatními koníčky, hlavně kresbou, četbou a sportem.

Máš oblíbeného hráče, či florbalový vzor?
Přímo florbalový vzor nemám, ale mezi hráče, které občas sleduji, patří například Jirka Curney nebo Eliška Krupnová. 

Přestav si, že tvůj tým prohrává o gól. Je minuta do konce utkání. Kterých pět přerovských hráčů by si poslal na hřiště i s brankářem?
Tohle je velice těžká otázka. Máme v týmu hodně šikovných holek a každá si zaslouží dostat šanci. Určitě nebudu nikoho jmenovat, protože by to bylo demotivující a nespravedlivé vůči ostatním.

                                                                                                                                                                Autor článku: Redakce

MILUJEME FLORBAL, BOJUJEME ZA PŘEROV!