Příměstský florbalový kemp Spartaku je za námi!

V posledním prázdninovém týdnu se už letos potřetí konal v Přerově příměstský florbalový kemp pro mladé florbalové naděje.  Těch se letos sešlo téměř sedmdesát a to od věku deseti do osmnácti let. Program byl pro všechny kategorie velice nabitý, téměř každá kategorie stihla během pěti dní osm tréninků v hale,pět koordinačních tréninků, vířivku, dvakrát návštěvu bazénu či vědomostní florbalové kvízy a soutěž v BULY.

Velkou vzpruhou a potěšením byly pro děti návštěvy extraligových hráčů. V pondělí dorazila na kemp reprezentační hráčka a momentálně hráčka Vítkovic Tamara Hašová, která si s dětmi zahrála. Poté nechyběla samozřejmě autogramiáda a focení. V podobném duchu se neslo úterý, kdy na kemp dorazil Patrik ,,Paddy“ Dóža, reprezentační hráč, momentálně hráč extraligového Chodova a  bývalý hráč švédského Pixba. Dětem udělal přednášku o florbale ve Švédsku či v reprezentaci, následně prezentaci o florbalkách značky FatPipe, což je klubový florbalový partner. Děti si následně mohly florbalky vyzkoušet přímo při hře, při které nechyběl na hřišti ani Paddy. Po skončení programu se dostalo na autogramiádu a focení.

Co se týče středy, jednalo se spíše o méně florbalový den. Po dopoledních trénincích se vyrazilo na Lagunu, kde se konalo sportovní odpoledne. Nohejbal, fotbal, přehazovaná či discgolf. Zde se děti velice vyřádily a odcházely s velkým nadšením a úsměvem.

Čtvrteční den se nesl ve formě tréninků a hlavně bazénu, venku svítilo sluníčko a tak se řádilo ve vodě. Poslední den přišly na řadu přátelské zápasy. Elévové odehráli dva zápasy se Zlín Lions(6:7,9:9), dorostenci zas s juniory(1:5) a junioři s Mohelnicí(4:6).

Doufáme, že třetí ročník florbalového kempu v Přerově všechny florbalisty potěšil a těšíme se, že se v příštím roce sejdeme snad ještě ve větším počtu!

 

MILUJEME FLORBAL, BOJUJEME ZA PŘEROV!