PŘÍPRAVKA NASTŘÍLELA ZA VÍKEND 113 GOLŮ

2.3.2019 ŽRALOCI PŘEROV

V sobotu 2.3. se domácímu publiku představili Žraloci, kdy postupně vyzvali přípravky z Uničova, Mohelnice, Olomouce a Jeseníku.

FBC Přerov Žraloci - FBC ZŠ Uničov Black 6:10, FBC Přerov Žraloci - FBC Mohelnice 6:16, FBC Přerov Žraloci - FBS Olomouc Tigers 8:21, FBC Přerov Žraloci - FBK Jeseník 14:11.

Zápasy se odehrály ve skvělé kulise povzbuzujících rodinných příslušníků. Kluci získávali další zkušenosti a i když jsme skončili na 4. místě, zápasy už byly mnohem více vyrovnanější než v době, kdy jsme hráli první turnaj. Všichni se velmi dobře bavili a užili si to.

Sestava: Prokop, Doležal, Slaný, Jányš, Kuban, Kopal, Hanák, Navrátil F., Matyáš, Navrátil T., Ulma, Remeš.

Autor článku: Lukáš Minarčík

3.3.2019 TUČŇÁCI HRANICE

Následující den zajížděli Tučňáci na hranickou palubovku, aby se díky vstřícnému kroku všech týmů opět utkali na dvou hřištích a všech 14 nominovaných dětí si dostatečně zahrálo. Soupeřem jim byli domácí Hranice, dále Prostějov, Lipník a Šternberk.

FBC Přerov Tučňáci - FBC Hranice 18:5, FBC Přerov Tučňáci - FBC Schwarz Secco Šternberk 15:8, FBC Přerov Tučňáci - SK K2 Prostějov 22:7, FBC Přerov Tučňáci - FBC Lipník 24:6.

Sestava: Němec, Rybařík - Děrda, Hanák, Zaoral, Vrba, Navrátil T., Jemelka, Remeš, Vlček, Oslanec, Matyáš, Novotný, Poljak.

 

10.3.2019 TUČŇÁCI UNIČOV

Tučňási si odpočinuli jen týden a zajížděli do Uničova. Tentokrát jsme se všemi bohužel nedomluvili na dvě hřiště, takže jsme po domluvě s rodiči nominovali jen 7 dětí. Soupeřem nám byli domácí Uničov, dále Prostějov, Lipník a Litovel.

FBC Přerov Tučňáci - FBC ZŠ Uničov Yellow 4:3, FBC Přerov Tučňáci - FBC TJ TATRAN LITOVEL 3:4, FBC Přerov Tučňáci - SK K2 Prostějov 6:5, FBC Přerov Tučňáci - FBC Lipník 3:1.

Sestava: Němec, Rybařík - Zapletal, Navrátil T., Remeš, Vlček, Oslanec. 

Nejlepším hrášem našeho týmu byl po zásluze vyhlášen Vilda Němec, který vychytal výhru proti Uničovu a Lipníku, utkání s Prostějovem rozhodl hattrickem v poslední minutě.

 

Autor článku: Michal Ďopan

 

MILUJEME FLORBAL, BOJUJEME ZA PŘEROV!