Premiérové domácí zápasy přípravky

Nedělní florbalové dopoledne patřilo v Městské sportovní hale u zimního stadionu kategorii přípravky, kterou čekalo celkem 7 domácích zápasů, protože turnaje se účastnily obě kategorie.

Turnaj zahájila modrá přípravka Spartaku Přerov zápasem s FBC Fat Pipe Mohelnice. I přes obětavou snahu odešli naši nejmladší pořaženi 1:13. V dalším zápase museli modří zkousnout nejvyšší porážku na turnaji. A to od Draků z FBŠ Teiwaz Přerov v poměru 1:16. Další zápas byl pikantním soubojem obou přerovských flobalových přípravek, kteří se doteď utkávali mezi sebou pouze v rámci tréninků. Více branek se podařilo vstřelit starším hráčům v bílých dresech, které opět střelecky táhl Matěj Kapustka a svůj první ligový gól vstřelili také Matěj Váleček, Dominik Karalo, Hozna Matura, Honza Šebesta a Filip Bittner. Za modré zaznamenal čestný úspěch Filip Antoniazi - výsledkek 1:8. V posledním zápase se modří utkali s olomouckými Lvíčaty týmu TEMPISH FBS. Odešli poraženi s výsledkem 0:13 a na turnaji obsadili konečné 5. místo.

Bílá kategorie přípravky mimo zápasu s modrými odehrála další vyrovnané zápasy s těmito výsledky: FBŠ Teiwaz Přerov Draci 3:8, TEMPISCH FBS Olomouc Lvíčata 3:8 a FBC Fat Pipe Mohelnice 2:9. Díky jedné výhře se bílí florbalisté umístili na konečném 4. místě.

Sestava FBC Spartak Přerov blue: Friesová A. (G), Friesová M., Antoniazi F., Budník O., Hriník, Chupáčová, Jurda J., Jurda V., Klimeš, Keller, Majer D., Pavlásek, Remeš, Zmeškalová.

Sestava FBC Spartak Přerov white: Dulovec R. (G), Dulovec T., Bittner, Kapustka, Karalo, Krajčovič, Matura, šebesta, Váleček, Vladovič.

Přípravka má za tak za sebou své první domácí zápasy, ve kterých je přišlo podpořit početné publikum rodinných příslušníků. Vedení klubu je také rádo, že děti konečně mohly nastoupit v nových dresech, které je nyní budou provázet na florbalových turnajích.

Autor článku: Michal Ďopan

 

 

Diskusní téma: Premiérové domácí zápasy přípravky

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek

MILUJEME FLORBAL, BOJUJEME ZA PŘEROV!