Přípravka na Mikuláše zlatá!

Sobotní dopoledne patřilo na domácí hale Spartaku našim nejmladším. Po měsíční odmlce čekaly další zápasy bílou přípravku.

V úvodním zápase bílí zaskočili svého soupeře z prostějovského Sportcentra, kdy především pěti góly v první polovině položili základ úspěchu a konečné vítězství 8:3 jim zvedlo sebevědomí do dalších bojů. V dalším vyrovnaném zápase s hranickým Teiwazem nejříve Roman Dulovec v bráně přerovských nešťastně pustil míček za svá záda, s mladíky to však "nezamávalo" a šňůra pěti vstřelených branek znamenala vítězství 5:1. O velikosti úspěchu domácího turnaje měla rozhodnout dvě zbývající utkání s FBS Olomouc. S Tygříky byl výsledkek po prvním poločase vyrovnaný 2:2, bílí ale toužili po úspěchu, tíhu okamžiku zvládli a radovali se z vítězství 6:2. V posledním zápase celého turnaje s olomouckými Lvíčaty si už všíchni zápas užívali, rodiče své mladé naděje neúnavně povzbuzovali z tribuny a když bylo skóre vyrovnané, vzal to na sebe Matěj Kapustka a čtyřmi brankami zařídil vítězství 7:4. Poté mohla propuknout nefalšovaná dětská radost a naši mladí florbalisté si do mikulášského balíčku po právu přibalili zlaté medaile.

 

Sestava FBC Spartak Přerov white: Dulovec R. (G) - Bittner, Kapustka, Antoniazi, Krajčovič, Karalo, Flachs, Matura, Dulovec T., Zmeškalová.

                                                                                                                                                                       Autor článku: Michal Ďopan

 

 

MILUJEME FLORBAL, BOJUJEME ZA PŘEROV!