PŘÍPRAVKA Z LITOVLE S NOVÝMI NÁRAMKY I PERNÍKOVÝMI MEDAILEMI

V mrazivém nedělním ránu vyrazili Tučňáci a Kosatky k dalším zápasům přípravky do Litovle. Tam je mimo domácích čekali soupeři z Lipníka a Šternberka. I přes několik omluvenek jsme díky široké členské základně dorazili k zápasům v hojném počtu.

Tučňáci v celém turnaji dominovali, své soupeře vůbec nešetřili a po zásluze si odvezli pohár za první místo. Výsledky: 10:3 Kosatky, 12:2 Litovel, 8:4 Šternberk, 14:3 Lipník.

Zato zbývající zápasy byly už o poznání vyrovnanější a v konečném pořadí nakonec rozhodovaly maličkosti. Kosatky díky týmovému duchu a bojovnému výkonu dokázali porazit Lipník 8:7 a Litovel 8:5. Nestačily však na Šternberk 2:7.

Domácí Litovel v posledním zápase ztratila dobře rozehraný zápas s Lipníkem, zůstala na turnaji bez výhry a tři týmy tak měly po dvou výhrách - Kosatky, Lipník i Šternberk. Z těchto týmů měl aktivní skóre pouze Šterberk (25:19) a obsadil druhé místo. Jediný rozdílový gól ve skóre Kosatek (21:29) a Lipníka (21:30) znamenal bronzový stupínek pro Kosatky. Všechny týmy však dostaly odměnu v podobě krásných a chutných perníkových medailí.

Mezi zápasy si děti mohly užít kreativní dopoledne, kdy si z korálků tvořily náramky se svým číslem a nápisem FBC Přerov. Jak se později ukázalo nejen pro sebe, ale i pro své nejbližší :)

Sestava Tučňáků: Ptáček, Roháč, Rybařík, Oharek, Ondrušek, Snášel, Stoklásková, Zapletal Ja., Zapletalová.

Sestava Kosatek: Zich - Jurda J., Remeš, Vladovič, Kvapil, Čevela, Pavlásek, Friesová A., Majar, Jemelka D.

Autor článku: Michal Ďopan

 

MILUJEME FLORBAL, BOJUJEME ZA PŘEROV!