PŘÍPRAVKY ZAHÁJILY SEZÓNU V LIPNÍKU

Tučňáci a Žraloci se v neděli sjeli v hojném počtu k úvodnímu turnaji do Lipníka. Kosatky si musí na svou premiéru ještě počkat, až 9.10. se všechny přípravky utkají před domácím publikem na městské sportovní hale.

Žraloci v prvním zápase vyzvali domácí FBC Lipník. Po slibně rozehraném úvodu však svůj náskok neudrželi a výsledkem byla remíza 5:5, která v konečném pořadí hrála důležitou roli. Ve druhém zápase došlo na první „derby“ Tučňáků se Žraloky. To nakonec vyznělo lépe pro Žraloky v poměru 5:0.

 

 

Poté byly na programu vzájemné zápasy se Šternberkem, který přijel na turnaj se značně prořídlou sestavou. Tučňáci dokázali porazit Šternberk, hrající v černých dresech, v poměru 5.2. Následoval zápas Žraloků s modrým týmem Šternberka. Ve vyrovnaném zápase, kdy se skóre přelévalo z jedné strany na druhou, nakonec Šternberk vyhrál 6:7. Modrý Šternberk porazil i Tučňáky a celý turnaj vyhrál. Zbývalo odehrát poslední zápasy, které rozhodnou o dalším pořadí. Žraloci si poradili vysokým skóre s černým týmem Šternberka, výhra 9:0 znamenala druhé místo na turnaji. Tučňáci statečně bojovali s domácím týmem o třetí místo, prohra 8:14 však znamenala nepopulární čtvrté místo. Černý tým Šternberka obsadil páté místo.

Pro některé hráče to byly vůbec první zápasy v jejich kariéře, nás trenéry určitě nezklamali a můžeme se těšit, jak získané zkušenosti zúročí v dalších florbalových zápasech.

Přerovský florbal reprezentovali tito hráči a hráčka:
Tučňáci - D. Beláň, Ptáček, Mezírka, Jochym, Roháč, Š. Oharek, Snášel, Wolf, Rybařík, Horáček, Zapletal, Zapletalová.
Žraloci – Bittner, Dulovec, Flachs, Jemelka, J. Jurda, V. Jurda, Karalo, Majar, Váleček, Zich.

 

Michal Ďopan

MILUJEME FLORBAL, BOJUJEME ZA PŘEROV!