Příspěvek VZP pro děti do 18 let

Vážení "odpovědní zástupci" našich malých i trochu větších sportovců

Chtěli bychom vás informovat o možnosti čerpání finančního příspěvku 500,- Kč pro děti, které jsou vedeny u Všeobecné zdravotní pojišťovny (VZP). Možnost podání žádosti je tuším omezena do konce listopadu a navíc je limitována objemem prostředků vyhrazených pro tento účel pojišťovnou. Takže kdo zaváhá ...

Jak prostředky získat:

  • Uhradíte členský příspěvek našemu oddílu bankovním převodem dle pokynů trenéra nebo informací na našich stránkách v soupiskách (ID už jsou přidělena, platit lze, postupně se budou opravovat soupisky).
  • Vyžádáte si od klubu originál dokladu o zaplacení. Ideální je, aby na dokladu byl uveden účel platby "kurz" florbalu na období minimálně 3 měsíců. Dohodněte se s Michalem Majerem (majer@florbalprerov.cz, 603 959 458, nejlépe e-mailem) na vystavení dokladu pro VZP. Doklad lze uplatnit do 3 měsíců od vystavení.
  • Vaše dítě se musí stát členem Klubu pevného zdraví (podmínky členství zde). Pobočka VZP v Přerově se nachází na Smetance. Všechny popisované kroky můžete provést přímo na pobočce.
  • Musíte se prokázat jako odpovědný zástupce dítěte. Občanský průkaz se zapsaným dítětem nebo rodný list, pas.
  • Připravte si rovněž číslo vašeho bankovního účtu. Po vyplnění přihlášky a žádosti vám totiž peníze přijdou bezhotovostně na váš účet.
  • Doplněno 22.9.2016: VZP požaduje výpis z vašeho účtu, kde je zřejmé, že jste platbu odeslali. To raději nebudu komentovat.
Informace jsem ověřil telefonicky 1. 9. na zákaznícké lince. Příspěvek lze čerpat 1 x ročně.
Michal Majer

MILUJEME FLORBAL, BOJUJEME ZA PŘEROV!