Souhrn víkendových turnajů elévů aneb další úspěch na mimoligovém turnaji

V uplynulém víkendu startovaly hned tři týmy elévů. Původně měl tým Ďáblíků odehrát turnaj v sobotu na Vánočním turnaji v Hodoníně a poté v neděli v Olomouci. Avšak došlo ke změně, jelikož druhý zmiňovaný ligový turnaj se přesunul na sobotu. A jelikož v sobotu hrál i tým Plamenů, který hrál turnaj v Litovli, došlo k menší kolizi. Dohromady dostalo nominaci 45 hráčů z řad elévů a přípravky. Nejdřív tato situace vypadala bez obtíží, to bychom však nesměli dostat hned 15 omluvenek :))))...nakonec jsme to ale zvládli.

TURNAJ LITOVEL

Začneme tedy turnajem Plamenů. Ti odcestovali do Litovle v 11 lidech, kde se postupně utkali s Hranicemi, Uničovem a Litovlí. Čtvrtý tým Stars bohužel nedorazil a tak děti odehrály vyjíměčně pouze tři zápasy. Ve výsledku to byla ale dostačující porce zápasů, jelikož si hráči při užší sestavě až nadmíru zahráli.
 
Sestava: Jányš, Novotný, Koutník, Děrda, Němec J., Rybařík, Zaoral, Blažek, Herzog, Zapletal, Keclík
 
 
 
 
 

TURNAJ OLOMOUC

Druhý tým, který nahradil klasickou sestavu Ďáblů, se prezentoval v Olomouci. Sestava tvořená převážně dětmi z přípravky a to rovnou i ročníků 2012 si nevedla vůbec zle a byla ozdobou tohoto turnaje. Jejich bojovný výkon podpřený třemi elévy ocenil snad každý přítomný trenér, rodič, či hráč z ostatních týmů. Výsledek jim byla dokonce i jedna výhra. O výsledky však nešlo a i když kluci měli na každém hřišti pouze jednoho hráče ke střídání, odjížděli z turnaje s úsměvem na tváři. Na turnaji se utkali s Mohelnicí, Lutínem a dvě týmy z Olomouce.
 
Sestava: Pavlásek, Muck, Navrátil T., Zich, Oslanec, Navrátil F., Matyáš, Doležal, Remeš A., UlmA
 

VÁNOČNÍ TURNAJ HODONÍN

Na další mimoligový turnaj odcestovala vybraná sestava elévů na Vánoční turnaj do Hodonína. Zde kluci v minulé sezoně dokázali postoupit do finále, kde se jim však nepodařilo porazit brněnské Buldoky a tak vybojovali druhé místo. Oproti minulému ročníku starovalo na turnaji hned 17 týmů a to převážně z Jihomoravského, Moravskoslezského a Olomouckého kraje, doplněné také o několik týmů ze Slovenska. Kluci po výhrách nad Hodonínem, Šternberkem, Karvinou, Židenicemi a týmem Orlicko - Třebovsko postoupili do osmifinále z prvního místa. V osmifinále porazili Snipers Bratislava, ve čtvrtfinále Horní Suchou, v semifinále tým Blueberries Modrá. Vítěznou šnůru jim překazil opět ve finále až slovenský tým Galaktikos, čímž kluci obhájili druhé místo z předchozího ročníku. 
 
Sestava: Němec V., Jurda J., Jurda V., Jemelka, Remeš A., Hanák, Alexa, Kabilka, Dulovec T.
 
Všem týmům děkujeme za vzornou prezentaci klubu :)
 
                                                                                                                                                                Autor článku: Pavel Ceh

MILUJEME FLORBAL, BOJUJEME ZA PŘEROV!