Starší žáci bez zaváhání

Konalo se datum 1. 12. kdy odjel tým starších žáků do Mohelnice, kde odehráli zápasy proti Mohelnici a Hranicím.

FBC Přerov 6:0 FBC Mohelnice

První utkání nás čekalo proti Mohelnici. V plném nasazení jsme vešli do první třetiny. Po dvou minutách poslal tým do vedení Jan Coufal. První třetinu jsme vyhráli za stavu 1:0. V druhé třetině jsme hráli lépe. Ve druhé třetině padly rovnou čtyři góly, a tak skončila 2. třetina zase v naších rukách za stavu 5:0. Ve třetí třetině jsme už pomáhali našemu brankáři, aby si chytl nulu. K tomu jsme přidali ještě jednu branku. Tak skončilo utkání s Mohelnicí 6:0. Bereme si 3 body a brankářovu nulu.

FBC Přerov 6:1 FBC Hranice

Druhé utkání nás čekalo s Hranicemi. Po pěti minutách jsme prohrávali 0:1, ale začali jsme proměňovat střely, což nás po první třetině dostalo na stav 2:1. V druhé třetině jsme vstřelili jeden gól. A tak jsme po druhé třetině vedli 3:1. Do třetí třetiny jsme vstoupili nejlépe z tohoto zápasu. Pouze minutu trvalo na to abychom vstřelili gól. Konec utkání s Hranicemi skončil 6:1.

Autor článku: Jan Richter