Starší žáci končí se vztyčenou hlavou na druhém místě

V neděli 15.dubna zajížděl tým starších žáků ke svým posledním zápasům do Hranic, kde se utkali s Prostějovem a Lutínem. Cílem bylo vyhrát oba zápasy a to co nejvyšším brankovým rozdílem. To se jim sice podařilo, avšak končí na druhém místě za Uničovem, který v sezoně obdržel o jednu branku méně a tak se kvalifikoval na MČR do Prahy.

FBC Přerov -  SK K2 Prostějov 11:1
Předposlední zápas čekal Přerovský celek soupeř z Prostějova. Přerov potřeboval vstřelit co nejvíce branek, které by mu pomohli k postupu na Mistrovství České republiky. I přes to se hráči skórem moc nezabývali a hráli svoji běžnou hru. Po první třetině byl stav 6:0. V druhé třetině přidali další tři góly a tím zvýšili svůj náskok na 9:0. Ve třetí třetině dvě branky přidali, ale jednu inkasovali. Přerov se tak může radovat z výhry 11:1 nad Prostějovem a dalšími třemi body. Další zápas hraje Přerov s Lutínem, kde se bude i nadále snažit svůj náskok zvýšit před dotírajícím Uničovem.

FBC Přerov - FBC Tornádo Lutín 12:3
Druhý zápas kluci odehráli proti Lutínu. Stav po první třetině byl 5:0, ale ve druhé třetině byl stav 8:3. Starší žáci šli do třetí časti s tím, že je tuhle sezonu jejich poslední. Konečný stav byl 12:3. Klukům to nakonec na vítěztví v lize a postup na MČR nestačilo, ale odehráli výbornou sezonu a mohou na sebe být hrdí. Jako autoři članku děkujeme klukům za skvělou partu, kterou jsme vytvořili. Rodičům za úžasnou podporu a hlavně trenérům za skvělou přípravu a trpělivost.

Autoři: Lukáš Zvěřina a Matěj Porvol