Starší žáci letos míří hodně vysoko

Starší žáci si před sezonou dali za cíl umístit se do třetího místa. Výsledky mluví za vše a pokud se zadaří, je možné, že se starší žáci předvedou i na MČR. K tomu však vede ještě dlouhá cesta a jedna zastávka této trnité cesty je popsána právě v tomhle článku!

FBC Přerov 3:1 FBC Mohelnice

V prvním zápase se Přerov utkal s Mohelnicí. Jako první inkasuje, v první třetině v čase 4:09, právě Přerov. I když přerovští dostali gól jako první, bojovali a dočkali se vysněné odměny. Zásluhou Michala Hrabici končila první část zápasu nerozhodně 1:1. Třetina druhá přála hochům od řeky Bečvy, konkrétně pak nejvíce Jonáši Kolomazníkovi, který dvakrát skóroval. V poslední části se neprosadil žádný z týmů a proto se Přerov mohl radovat z další výhry!

FBC Přerov 5:2 FBS Olomouc B

Ve druhém zápase se Přerov utkal s Olomoucí B. Po první třetině Přerov vedl 2:0 po gólech Šefčíka a Hrabici. Prostřední dějství bylo na góly nejbohatší, celkem do branek zapadly 3 střelecké pokusy. Jeden za brankaře Přerova, dva do klece olomouckých. V polovině třetího hracího úseku se prosadila Olomouc. Přerov však smutnět nemusel, Michal Hrabica zakončil svůj střelecký den 39 vteřin před koncem utkání a upravil na konečný stav 5:2.

Autor článku: Marek Večerka