Starší žáci na domácí ploše stoprocentní

V sobotu 9. března se na domácí palubovce přestavil mančaft starších žáků, který byl doplněný o pětici hráčů z mladší kategorie. Klukům se podařilo domácí halu ubránit a šest bodů tak zůstává v Přerově.

FBC Přerov 6:4 FBS Olomouc B

Úvodní utkání nám nabídlo duel čtvrtého s posledním. Nutno dotoknout, že zápas se takto vůbec nevyvíjel. Olomoucké „Béčko“ bylo doplněno dvěma hráči a jedním brankářem z A-týmu. Do utkání jsme vstoupili laxně, soupeře jsme podcenili. První třetinu jsme tak prohráli 0:1. V druhé třetině jsme hráli lépe. Zápas jsme dostávali pod kontrolu a Olomouc tak hrozila pouze z „brejkových“ situací, což se jím dařilo. Tři body za 2. a 3. třetinu byly zasloužené.

FBC Přerov 7:0 FBC Hranice

V druhém utkání jsme na soupeře vletěli hned na začátku. Výborná práce brankáře a obrany se nám vyplatila. Hranicím se nepodařilo skórovat a Přerov měl v útoku nádherné akce. Zakončení se klukům tentokrát dařilo a výsledek 7:0 mluví za vše.

Sestava: Antoniazi – Zmeškal, Šamořil, Gavaller, Váhala, Lorenc, Majer, Krampla, Řezníček, Pavliš, Hrubča, Procházka, Pospíšil, Ševeček, Spáčil, Zbránek, Coufal

Autor článku: Daniel Šmehlík