Starší žáci si doma udrželi neporazitelnost

V neděli 28. října oslavili starší žáci 100-leté výročí vzniku československého státu dvěmi vítězstvími v domácí hale.

FBC Přerov - FbC Asper Šumperk 7:1

FBC Přerov - SK K2 Prostějov 4:1

V prvním utkání překonali domácí hráči soupeře FbC Asper Šumoperk výhrou 7:1. Druhé utkání s SK K2 Prostějov dopadlo skórem 4:1 ve prospěch domácích, a to po velmi napínavém souboji s 3 vyloučenými hráči domácího týmu a 2 vyloučenými hráči týmu hostů. Zatímco v prvním zápase byli hráči domácího týmu vyloučeni 2x po dvou minutách a v druhém zápase 3x po dvou minutách, ani v jednom případě neobdrželi gól v oslabení. Na skvělém výkonu starších žáků měla velký podíl hráčka Gabriela Vaculová, které se podařilo vstřelit po jednom gólu v každém utkání a posila hráčů z mladších žáků, a to Matyáš Zbránek a Michal Spáčil.

Autor článku: František Šamořil