Starší žáci si připisují pohodlných šest bodů!

Dnes stařší žáci nastoupili do svých prvních letošních ligových zápasů, které odehráli v nové sportovní hale v Lipníku nad Bečvou.

FBC Přerov - FBS Olomouc B 8:2

FBC Přerov - starší žáciV prvním zápase nové sezóny se starší žáci utkali s týmen Olomouce B. Na začátku byl zápas trochu opatrný a oba týmy se navzájem oťukávali. První branka padla ve třetí minutě. Po první třetině byl stav 3:0. Po hezkých kombinacích v začátku druhé třetiny padly další dva góly a tým FBC Přerov vedl už 5:0. Přišel i čas na malé chyby našeho týmu, což vedlo ke snížení na 5:1. Na tento gól během pár minut hráči FBC Přerov odpověděli a zakončili druhou třetinu v poměru 6:1. Třetí třetina se nesla v klidnějším duchu, protože vedení bylo již slibné a přicházely i hezké akce jednotlivých hráčů. Nakonec padly ještě 3 góly a zápas přerované dovedli do vítězného konce na krásných 8:2.

FBC Přerov - FBC Tornáda Lutín 6:2

Druhý zápas s týmem FBC Tornáda Lutín byl o poznání lehčí. Jejich výhozy dali týmu FBC Přerov celkem zabrat a i když měli mnoho jasných gólových šancí, tak první gól na 1:0 padl až v osmé minutě. FBC Přerov měl mnoho gólových šancí, které bohužel neproměnil a tak byl stav po první třetině jen 2:0. Druhá třetina byla podobná té první a tým FBC dal daší dva góly a vedl už 4:0. Ve třetí třetině došlo i na hezké akce soupeře, kvůli kterým dostal FBC Přerov zbytečné góly a konečné skóre pak skončilo 6:2.

Sestava: Antoniazi - Zmeškal, Šamořil, Řezníček, Lorenc, Váhala, Gavaler, Krampla, Vaculová, Pavliš, Hrubča, Valčuha, Majer, Janeček, Zbránek, Spáčil, Pospíšilík, Richter

Autor článku: David Zmeškal