Starší žáci si stále drží čtvrtou pozici

Dne 23. února se vydala skupinka starších žáků na další dva zápasy do Olomouce.

FBC Přerov 4:5 FBC ZŠ Uničov

V prvním zápase se střetli s Uničovem. Hned v 2. minutě se dostal Uničov do vedení. Přerov se vzchopil a začalo se makat. V 9. minutě po krásné přihrávce od Davida Zmeškala vyrovnal František Šamořil. První třetina skončila za stavu 1:1. Ve 21. minutě se opět dostal Uničov do vedení. Druhá třetina skončila za stavu 2:1 pro Uničov. Po přestávce se ale děly nevídané věci, po 10 sekundách 3. třetiny vyrovnal na 2:2 Šimon Váhala, po dalších 34 sekund se dostal k míčku Jonašu Pavlišovi a ten našel Noela Gavallera a bylo to 3:2 pro Přerov. Ve 27. minutě  se dostal Přerov po gólů Františka Šamořila do vedení 4:2. Ale Přerovu bohužel došly síly a toho dokázal využít Lukáš Váchutka ktery nejprve snížil na 4:3, potom vyrovnal na 4:4 a potom dokonce 14 sekund před koncem otočil zápas. Přerov už bohužel nedokázal vyrovnat, a tak už podruhé v sezóně vyšel s Uničovem naprázdno.

FBC Přerov 5:2 FbC Asper Šumperk

Ve druhém zápase se Šumperkem byl cíl jasný, a to 3 body. Hned ve 26. sekundě se dostal Přerov do vedení zásluhou Františka Šamořila. Druhý gól Přerova přišel až ve 23 minutě a byl s velkou dávkou štěstí. Branku dal Noel Gavaller a asistoval David Zmeškal který měl asistenci i u první branky. Po 8 sekundách 3. třetiny dal svůj druhy šťastný gól Noel Gavaller opět po asistenci Davida Zmeškala. Za dalších 12 sekund završil svůj hattrick Noel Gavaller. Ve 27. minutě si dal smolnou vlastní branku Adam Procházka a bylo to 4:1 pro Přerov. Potom zaúřadovala nová florbalka Vojty Řezníčka a bylo to 5:1. Přerov stihl ještě jednou inkasovat, ale utkání si už pohlídali.

Sestava: Antoniazi - Zmeškal, Šamořil, Řezníček, Váhala, Majer, Gavaller, Krampla, Pospíšil, Pavliš, Hrubča, Procházka

Autor článku: Noel Gavaller