Starší žáci si z Moravského Berouna přiváží tři body

V sobotu odcestovalo mužstvo starších žáků do vzdáleného Moravského Berouna na utkání proti Hranicím a velmi silnému Šternberku.

FBC Přerov – FBC Hranice 12:3

V prvním zápase se tým Přerova střetl s Hranicemi. Začátek utkání se Přerovu povedl na výbornou. První branka padla už v druhé minutě zásluhou Richtera. Ve čtvrté minutě se dostali přerovští do přesilové hry, kterou dokázali využít ve svůj prospěch po dvaceti vteřinách. Hranice na konci třetiny trochu zatlačily a skóre korigovaly na 6:2. Druhou část hrál Přerov s klidem na florbalce. Vznikali pěkné kombinace a Přerov navýšil své skóre na 9:3. Poslední část zápasu Přerov kontroloval a zvítězil poměrem 12:3.

FBC Přerov – Fbc Topgal Šternberk 2:4

Druhý zápas s týmem Fbc Topgal Šternberk byl hodně vyrovnaný. Skóre se otevřelo o poznání později, než proti Hranicím – až v sedmé minutě. Šternberk byl výborný v kombinacích, ale přerovská obrana byla vždy u míčku rychleji. Po první třetině byl stav 2:0 pro Šternberk. Druhá třetina byla výborně odbráněna ze strany Přerova. Třetí část byla velmi vyrovnaná Přerov pozměnil taktiku a vytvářel si slibné akce. Šternberk se nedostával do šancí a Přerov své šance proměňoval. Výsledek zápasu byl 4:2.

Sestava: Antoniazi - Zmeškal, Šamořil, Řezníček, Lorenc, Gavaller, Vaculová, Krampla, Valčuha, Pavliš, Hrubča, Richter

Autor článku: Vojtěch Řezníček