Starší žáci Spartaku vyloupili Šumperk!

V sobotu ráno vyrazili starší žáci Spartaku ke svému prvnímu letošnímu turnaji do Šumperku, kde se utkali s loňským vítězem z Uničova a Prostějovským SKK2. Klukům se zápasy nadmíru povedly a ze Šumperku přivezli plný počet bodů.

FBC Spartak Přerov - FBC ZŠ Uničov Black 5:4 (1:1, 2:2, 3:2)
Branky (asistence) Pospišilík (Možíš), Sova, 2x Hrabica (2x Kolomazník), Pavliš (Kolomazník)

První utkání byla spíše přetahovaná plná chyb, která skončila šťastně pro náš tým a hned v prvním zápase jsme získali jeden z nejcennějších skalpů. Pastvou pro oči diváka tento zápas určitě nebyl.

FBC Spartak Přerov - SK K2 SPORTCENTRUM Prostějov 6:2 (0:1, 2:1, 4:0)
Branky (asistence) Vinklárek (Pavliš), Pospišilík (Foldyna), Hrabica (Pavliš), Šefčík, Sova (Pavliš), Pavliš (Sova)

Druhé utkání začalo obdobně jako to první, na časomíře nebyla ještě ani minuta a Přerov prohrával 0:1. Kluci se nevzdali a vytrvalou hrou dokázali vyrovnat. Druhá třetina probíhala stejně jako ta první, kdy z minima šancí vytěžily oba týmy maximum a tak se šlo do  třetí třetiny za nerozhodného stavu. Nástup do poslední třetiny měl Přerov víc než vydařený a ve druhé minutě již vedl o dvě branky. Do konce zápasu přidal další 2 a bral všech 6 bodů.
Velký podíl na obou výhrách měli mladší žáci Sova, Kolomazník, Pospíšilík, Hrabica a Šefčík, kteří doplnili kostru svých starších kolegů a pomohli jim tak k vydařenému vstupu do sezony.

Autor článku: Jaromír Kubáč