Starší žáci v Hranicích poloviční

Starší žáci v neděli 1. října odcestovali do Hranic, kde bojovali o první body do tabulky. Start sezóny se žákům nevydařil podle představ a nakonec se museli spokojit pouze se třemi body. 

FBC Přerov - FBC Zeal Lipník  5:7

První utkání mělo velice pochmurný průběh. Přerov se přizpůsobil hned v úvodu tempu soupeře a nepodařilo se mu vytvořit vážnější akci. Připrávky létaly vzduchem a mimo. V druhé části byla předvedená hra o něco lepší. Přerov si dokazal vybojovat krásné akce, ovšem bez finální koncovky. Nedůraz v obraně nám tak oddaloval velice chtěné tři body. 

FBC Přerov - FBC Hranice  5:4

Druhý zápas navazoval z velké části na ten první. Chyby, které se vyskytovali v předchozím zápase se rodily i zde. Hráči nebyli koncentrovaní a opět se díky nepřesnosti v přihrávkách nedostávali do nebezpečnějších situacích. V průběhu druhé třetiny se situace zlepšila a hrálo se nahoru a dolů. Naštěstí jsme pár vteřin před koncem utkání vstřelili vítěznou branku, která nám zaručila vydřené tři body z prvního výjezdu.

Sestava: Novák - Hrabica, Porvol, Pospíšilík, Řezníček, Slaměník, Šamořil, Šefčík, Váhala, Valčuha, Večerka, Vlček, Zmeškal, Zvěřina

MILUJEME FLORBAL, BOJUJEME ZA PŘEROV!