Starší žačky a jejich velká domácí premiéra!

V sobotu 17.10.2015 na SH Spartak Přerov si svou velkou chvíli užila nejmladší ženská kategorie florbalového Spartaku Přerov, a to starší žákyně. Své první starty holky odehrály už před necelým měsícem a konečným třetím místem z Ostravy si před domácím turnajem nasadily výkonnostní laťku hodně vysoko. Což o to, bojovnost a kvalitní herní parametry jejich výkony rozhodně nepostrádaly, bohužel na počtu bodů do konečné tabulky se to neprojevilo.

FBC Spartak Přerov – SK P.E.M.A Opava   1:1
branky: Čevelová

Holky měly v tomto duelu po celý zápas mírně navrch. Tento tlak přetavila dalekonosnou střelou Čevelová ve svou vůbec první  branku v kategorii starších žákyň . Tři body se zdály být jasnou záležitostí jenže nekoncentrovanost přinesla zbytečný gól do sítě domácích deset vteřin před závěrečnou sirénou.

FBC Spartak Přerov – 1. SC Vítkovice Oxdog   2:2
branky: Palinková, Zanášková

Skvělé utkání plné bojovnosti a soubojů mnohdy na hranici pravidel. Zápas jak má být. Štěstí se mohlo přiklonit na kteroukoliv stranu a tak bod do tabulky pro oba celky je rozhodně spravedlivý.

FBC Spartak Přerov – TEMPISH FBS Olomouc   2:7
branky: Palinková, Ryšánková

Olomouc má velmi dobrou a silnou generaci v rámci mladších a starších žaček. Když mu vyjde zápas tak jako tuto sobotu, není co řešit. Nutno podotknout, že k velké prohře domácí hráčky přispěly měrou vrchovatou. Dobrá a prospěšná facka!

FBC Spartak Přerov – FBŠ Teiwaz Hranice   1:2
branky: Oherová

Zápas na jednu branku. Párkrát zazvonila tyčka a závarů před brankou Hranic bylo požehnaně. Jenže gól ne a ne padnout. Nakonec se konečně prosazuje specialistka na Hranice Oherová (3 góly/2 zápasy). Spartak může rozhodnout. Trestné střílení po faulech FBŠ zajíždí nejdříve Ryšavá a poté Divišová. Bohužel ani jedna není úspěšná a tak přichází 2 minuty do konce pohroma. Nejdříve vlastní gól a poté dorážka rozhodují o tom že ve sportu prostě někdy nevyhraje ten lepší.


Komentář trenéra Ondřeje Otáhala:
Domácí holky obsadily pouze konečné páté místo, ale výkony lze hodnotit kladně. Pochvalu si zaslouží především kapitánka Palinková, či mladší žačka Ryšánková. Velkou oběť přinesla i gólmanka Beňová, když poslední dva zápasy odchytala ve velkých bolestech a obětovala se tak příkladně pro tým!  Charakter družstva je dobrý, holky sport moc baví a společné tanečky či týmová oslava narozenin Lenky Ryšavé… co dodat. Tenhle tým bude vyhrávat a to nejen na hřišti!

Autor článku: Ondřej Otáhal

Diskusní téma: Starší žačky a jejich velká domácí premiéra!

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek

MILUJEME FLORBAL, BOJUJEME ZA PŘEROV!