Sympatický výkon juniorů. S lídry tabulky však vybojovali pouze bod

V nedělní ráno odstartovali naši junioři po dvouměsíční pauze další zápasy 2.ligy juniorů a to před zraky vlastních diváků. Čekali na ně hned na dva velké oříšky a to týmy z TOP 2. Kluci v obou zápasech odehráli vyrovnaná utkání, ve kterých mohli dvakrát vyhrát, prohrát, či remizovat. Výsledek byl docela krutý, jelikož kluci získali pouhý bod za remízu s Uničovem a lehce se odpoutali ode dna tabulky. Za svoji hru se však stydět nemusí. Pokud budou pokračovat ve výkonech, které předvedli na tomto turnaji, či pár z nich v řadách mužského A-týmu, či v týmu dorostenců, bodu brzy sklízet ovoce.

Hra v obou zápasech byla postavena na pevné obraně. Bohužel kámen úrazu přišel na našich holích v útočném pásmu, kde jsme spálili hromadu šancí, které by nespálil veleznámý pokémon Charmander. Do dalších zápasů, které odehrají junioři již tuto neděli v Olomouci, se musí zaměřit převážně na tuto část. Zda-li se jim to podaří, bude záležet pouze na nich. Avšak věříme, že smůla na vlastních čepelích již brzo opadne.

FBC Přerov – MVIL Ostrava  3:4
FBC Přerov – FBC ZŠ Uničov 2:2

 

Sestava: Raška, Lanča – Ševčík, Otevřel, Večerka, Vlček, Filka, Foldyna, Pavliš, Možíš, Suchánek, Mitaš, Kowalik, Bělaška, Šefčík, Hrabica

 

Autor článku: Pavel Ceh 

 

MILUJEME FLORBAL, BOJUJEME ZA PŘEROV!