Torzo A-týmu odjelo z Orlové s debaklem

Výmluvy, výmluvy a zase výmluvy. I tak se může jevit žehrání na skládání sestavy u letošních zápasů A-týmu, zvláště v novém roce. Rozhodně není náhodou, když zejména k venkovním utkáním přistane trenéru seznam omluvenek. Tentokráte Přerov poctil výjezdem Orlovou a v počtu 9+1. Aby toho nebylo málo, tým dorazil na utkání v dost pozdním čase a tak proběhlo rozehrání přímo v zápase.

1. FbK Eagles Orlová - FBC Spartak MSEM Přerov 11:2 (2:1, 2:0, 7:1)

Střely na branku: 38:24

Využití přesilovek: 1/2 - 0/2 (v oslabení 1:0)

Počet diváků: 30

Nejlepší hráči: Fukala - Tesař

Góly (asistence): Spáčil (Tesař), Borges (Koutný)

Prvních deset minut se Přerov rozehříval. Moc nepomohlo ani vyloučení Koutného, který byl poslán ven za běžný souboj. Domácí hned přesilovku využili - 1:0. V dalším průběhu se činil brankář Ceh a jeho tým nabíral síly mezi 10. a 20. minutou, kdy byl lepším týmem. Na vyrovnání Spáčila ale odpověděl Hubl - 2:1. Ve druhé třetině se strhla hra ve stylu letní akce “Pojď hrát ven!”. Obě obrany hořely, domácí dvakrát skórovali, ale hosty několikrát vyčapal výborný Fukala. Ke všemu se zranil Přerovu kapitán Malina a Přerov musel dohrávat na osm hráčů do pole. Třetí třetinu začali hosté s míčkem na čepelích, ale první akce domácích a gól - 5:1. Pak se hra Přerova totálně sesypala a domácí měli spoustu a spoustu šancí do otevřené obrany. Nakonec se Orlová trefila hned sedmkrát ve třetí části a uštědřila slabým hostům porážku o devět gólů.

“Kdyby nám soupeř desetkrát neutekl, tak jsme vyhráli,” prohlásil asistent u prvního gólu Přerova Marek Tesař.

Online přenos

Sestava: Ceh - Malina, Dvořák, Spáčil - Tesař, Haliak, Koutný, Hořecký, Jurečka, Borges

Autor článku: Petr Malina