Týmy mladších žáků se prezentovaly v Olomouci a Lipníku

Minulý víkend se na florbalové palubovce opět ukázali mladší žáci a a to hned oba týmy. Predátoři se v sobotu představili v Olomouci, kde postupně narazili na Prostějov, Mohelnici, Olomouc Stars a Olomouc Rangers. Panteři odcestovali o den později do Lipníku. Zde se střetli s Mohelnicí, Hranicemi, Lipníkem a Litovlí.

Predátoři se v Olomouci i přes marodku probojovali k dvěma přesvědčivým výhrám a to nad Mohelnicí a Olomouc Rangers. V úvodním zápase s Prostějovem se jim vůbec nedařilo, když zaspali začátek zápasu a museli dotahovat, což jim stačilo pouze na remízu. S Olomoucí Stars jim naopak vyšel skvěle vstup do zápasu. Ve druhé půli však Olomouc zapla a nakonec zvítězila o dvě branky. 

Sestava: Dulovec R. - Antoniazi, Bittner, Coufal, Pospíšilík Š., Pospíšilík J., Kapustka, Roháč, Vrána, Gebauer, Dulovec T., Ondrůšek, Jurda J.

Panteři prošli turnajem v Lipníku, jak nůž máslem, když si bez větších potíží poradili se všemi soupeři a odjížděli z turnaje bez porážky. 

Sestava: Dulovec R. - Ptáček, Děrda, Oulehla, Matura, Antoniazi, Bittner, Coufal, Pospíšilík J., Kapustka, Roháč, Vrána, Gebauer, Dulovec T., Ondrůšek

Autor článku: Pavel Ceh

MILUJEME FLORBAL, BOJUJEME ZA PŘEROV!