Úspěšný víkend pro oba týmy elévů

O předposledním březnovém víkendu, odehrály své turnaje oba týmy elévů – Plameny a Ďáblové. Plameny se v sobotu prezentovaly až v dalekých Mikulovicích u Jeseníku, kde postupně porazily oba týmy Uničova, olomoucké Rangers a Jeseník. I přes čtyři výhry a konečné první místo se nejednalo zrovna o turnaj, na kterém by se Plamínci svoji hrou nějak vyznamenali. Po většinu času se soustředili spíše na to, kdo nastřílí více branek, do bránění jim nefungovali nohy a místo týmového ducha si nastavili ducha hromadných výmluv a vzájemného vyčítání chyb. Pochvalu na tomto turnaji posíláme do týmu Rangers, kteří byli s dětmi z přípravky rovnocenným soupeřem. Druhá pochvala míří na Jeseník, který před domácími fandy předvedli srdnatý a týmový výkon, jenž měl skončit spíše jejich vítězstvím.

Ďáblové se v neděli prezentovali v Senici na Hané. Tým musel být doplněn o nadějné a zkušené hráčky z řad mladších žaček a to z důvodu absence některých Ďáblíků. Do turnaje však nevkročili pravou nohou, avšak o branku se jim podařilo zvítězit nad Lutínem. Ve zbytku turnaje už zvyšovali své tempo, postupně porazili ve vypjatém zápase Šternberk a následně i výběry z Mohelnice a Litovle a radovali se z první místa.

Plamenům již sezona skončila, na Ďáblíky však čeká ještě poslední ligový turnaj v Mohelnici. Sezona bude nadále pokračovat mimoligovými turnaji a to v Hranicích, Přerově, Brně a závěrečným turnajem v Ostravě.

Výsledky:

Plameny – Uničov Black  18:10
Plameny – Uničov Yellow  13:12
Plameny – Olomouc Rangers  13:9
Plameny – Jeseník  16:13

Ďáblové – Lutín  9:8
Ďáblové – Šternberk  13:9
Ďáblové – Mohelnice  14:4
Ďáblové – Litovel  22:10

                                                                                                                                                                    Autor článku: Pavel Ceh

MILUJEME FLORBAL, BOJUJEME ZA PŘEROV!