Vsetín nadělil mužům A desítku

Vyrovnaný zápas se čekal v neděli 20.10. v Přerově, kam dorazil tým ze Vsetína. I když zápas místy mohl vypadat vyrovnaně, skóre se od druhé třetiny výrazně klonilo na stranu hostujícího týmu. Nakonec domácí příznivců viděli potupných 10 gólů v síti Přerova.

FBC MSEM Přerov - Florbal Vsetín 2:10 (1:1, 0:5, 1:4)

Střely na branku: 37:25 (7:7, 12:8, 18:10)
Využití přesilovek: 0/1 - 0/1 (v oslabení 0:1)
Počet diváků: 61
Nejlepší hráči: Tobiáš Pavliš - Lukáš Adámek
Textový online přenos

Góly (asistence): Budník, Pavliš (Kowalík)

“Po páteční prohře jsme určitě chtěli vyhrát a udržet se tak aspoň na dohled horní části tabulky. Dokonce myslím, že jsme nezačali vůbec špatně a část první třetiny jsme byli dokonce lepším týmem. Zápas se však rozhodoval ve třetině druhé, kde jsme ze spousty šancí nebyli schopni vstřelit další branku. Soupeř nekompromisně trestal každou chybu a ve skóre nám utekl. Nakonec se z toho stala snad i křeč, kdy jsme řešili akce, které by jindy dopadly gólem úplně špatně nebo málo chladnokrevně. Do příště si zápas rozebereme a zase se zlepšíme. Derby s Prostějovem bude zase naše.” Tak shrnuje průběh zápasu útočník Adam Budník a burcuje před následujícím zápasem. 

Sestava: Raška Z, Raška V - Dvořák, Hořecký, Běhal, Malina, Pavliš - Budník, Kubalík, Ševčík, Bělaška, Brauner, Kowalík, Foldyna, Otevřel

Přerov se bodově prázdným víkendem dostal do dolní poloviny tabulky a bude muset svou reputaci bránit v dalším derby. V neděli 3. 11. zavítá mužstvo na palubovku Prostějova, který je aktuálně na vítězné vlně. Dokáže se Přerov z proher otřepat a derby zvládnout?

Autor článku: Petr Malina

MILUJEME FLORBAL, BOJUJEME ZA PŘEROV!