WHITE ZAKONČILI SEZÓNU TŘETÍM MÍSTEM

I přes několik omluvenek se nám v sobotu 16.4. podařilo odcestovat na odložený turnaj, který SK K2 Sportcentum Prostějov pořádalo v Kostelci na Hané a pro bílé to byl poslední turnaj v sezóně. Sestava však doznala znatelných změn, protože spousta dětí si užívala plánovanou školu v přírodě. O to víc nás po příjezdu překvapila informace pořadatelů, že se jim 45 minut před začátkem turnaje omluvil tým FBŠ Teiwaz Lipník n.B., že není schopný ze své široké základny dětí poskládat tým přípravky..

V úvodním zápase jsme se střetli s domácími SK K2. Vyrovnaný zápas nakonec rozhodovaly maličkosti, na proměněné trestné střílení domácích jsme stihli zareagovat vyrovnávací brankou Jirky Jurdy. Na další branku Prostějova ze středu hřiště jsme už nestačili odpovědět, i když šancí jsme k tomu měli dostatek - 1:2. Následovala dvě utkání proti FBS Olomouc.

S Tygříky se nám dařilo získávat míčky a tlačit se do zakončení, střelecky exceloval především Tomášek Dulovec (viz. foto vpravo), který vstřelil 4 branky. Konečné skóre - 9.3. Souboj o druhé místo s olomouckými Lvíčaty byl o něco těžší. Vyrovnaný zápas rozhodlo několik inkasovaných branek  v závěru utkání, kdy nám soupeř odskočil na rozdíl 4 branek a bylo po zápase - 6:10. Přesto si naše přerovské naděje zasloužili pochvalu a po turnaji byli oceněni sladkou odměnou za konečné třetí místo.

Autor článku: Michal Ďopan

 

MILUJEME FLORBAL, BOJUJEME ZA PŘEROV!