Žačkám se v Olomouci nedařilo

 V sobotu 21.11. se ke svému třetímu ligovému turnaji vydaly žákyně FBC Spartak do nedaleké Olomouce.  Ačkoliv mnohá děvčata sbírají první zkušenosti a za opory lze považovat slečny, které mají alespoň roční zkušenost s děrovanou kuličkou, nelze výlet do Olomouce považovat za úspěšný.

ženský florbal přerovFBC Spartak Přerov – TEMPISH FBS Olomouc   2:6 (2:3, 0:3)
Góly (asistence) : Ryšavá, Ryšánková (Palinková)

Proti pozdějšímu vítězi celého turnaje odehrála děvčata v rámci svých možností jen první polovinu. V té druhé již jasně dominoval soupeř. Přijatelnější a herně vyrovnanější soupeři měli přijít v následujících duelech.

FBC Spartak Přerov – FBC ČPP Bonusia Ostrava 1:3 (0:1, 1:2)
Góly (asistence) : Palinková

To, co zdobilo přerovské florbalistky v předchozích vystoupeních a na minulých turnajích, bylo vysoké nasazení, bojovnost, nadšení. To všechno se vytratilo a tak se nelze divit, že i s hratelnou Ostravou se zaslouženě prohrálo. Vítězství Bonusii zařídil ostravský supertalent Tereza Sešulková.

FBC Spartak Přerov – FbŠ Teiwaz Hranice   1:2 (0:1, 1:1)
Góly (asistence) : Oherová  (Galnorová)

Další více než nepovedený duel sehrály slečny proti tradičnímu soupeři z Hranic. Převaha byla zřejmá, ale fatální koncovka a laxní přístup k bránění hlavně od útočných řad, přinesl další zaslouženou facku. Následoval netradičně dlouhý pozápasový pohovor.

FBC Spartak Přerov – 1.SC Oxdog Vítkovice   1:4 (0:3, 1:1)
Góly (asistence) : Ryšavá (Palinková)

Druhá největší prohra dne, ale rozhodně nelepší výkon. Góly Vítkovic nasázela první formace, ta se těžko brání. Přesto holky hrály tak jak jsme byli zvyklí z předchozích turnajů a jen za tento výkon si děvčata vymodlila půlhodinu rozchodu v  obchodním centru Šantovka.

Komentář trenéra: Do sestavy zařazuji i hráčky, které hrají krátce, a to se samozřejmě na výkonu projevuje. Neomlouvá to však zkušenější hráčky, kterým je z nepochopitelných důvodů často úplně jedno, co se děje na naší obrané polovině. Holky zjišťují na vlastní kůži, že jejich „vražedné“ tempo, kterým se prezentují na tréninku, má do toho zápasového hodně daleko. Ono totiž chtít hrát naplno až na zápase je dost pozdě. Uvidíme, kolik sebereflexe jsou slečny v tomhle věku schopné v sobě najít.
Pochvala pro obranou dvojici Palinková, Ryšavá. Tyhle holky patří už teď o dvě výkonostní kategorie výše!

Sestava : g) Beňová, o) Ryšavá, Palinková ©, Galnorová, Ondrišová, u) Oherová, Horáková, Čevelová, Dostálková, Divišová, Malíková, Gáborová, Zanášková, Ryšánková

Diskusní téma: Žačkám se v Olomouci nedařilo

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek

MILUJEME FLORBAL, BOJUJEME ZA PŘEROV!