Zase to cinklo. Elévové ovládli i Olomoucký pohár

Hned dva týmy elévů odcestovaly uplynulou neděli na turnaj do Olomouce a to na první ročník Olomouckého poháru. Vyjímečně jsme pro oba týmy vybrali jiné názvy, než pod kterými jsou zvyklí startovat v ligové sezoně. Starší a zkušenější tým Blueshirts si došel až pro celkové vítězství. Mladší tým Whiteshirts předvedl bojovný a sympatický výkon, když se umístil na šestém místě z celkových dvanácti týmů. 

FBC Přerov Blueshirts prošli i dalším turnajem bez porážky. Ve skupině si postupně poradili se Slovanem Havířov, Prostějovem, Mohelnicí a dvěma výběry Olomouce. Ve čtvrtfinále prošli přes Litovel, v semifinále porazili opět Olomouc a v hektickém a vyhecovaném finále, kdy dotahovali ztrátu dvou branek, se jim podařilo porazit mládež superligové Ostravy 7:5, čímž se radovali z další zlaté placky.

Sestava: Němec - Roháč, Antoniazi, Jurda J., Jurda V., Dulovec, Bittner

 

 

 

FBC Přerov Whiteshirts začali turnaj výhrou nad Litovlí. Poté těsným výsledkem prohráli s Olomoucí RED a následně i s Ostravou. Zbývající dva zápasy s Prostějovem a Olomoucí BLUE vyhráli. Ve čtvrtfinále narazili na Havířov, kterému po celý zápas odolávali, avšak ve druhé půlce jim Havířov během chvilky odskočil na rozdíl čtyř branek a radoval se z vítezství, čímž se náš mladší tým umístil na skvělém šestém místě.

Sestava: Pavlásek - Muck, Alexa, Hanák, Majar, Jemelka, Remeš

 

 

                                                                                                                                                                                                                                           Autor článku: Pavel Ceh

MILUJEME FLORBAL, BOJUJEME ZA PŘEROV!