ZÁVĚREČNÉ TURNAJE PŘÍPRAVKY

22.2.2018 Přerov 

V neděli před domácím publikem odehrály své poslední zápasy v sezóně KOSATKY.

Na úvod turnaje porazily FBS Olomouc Penguins 14:11, poté přišlo jediné zaváhání v podobě remízy 7:7 s FBC Hranice a následovaly dvě výhry 9:7 s Fbc Secco Šternberk a 10:4 s FBC ZŠ Uničov Black. 

O konečném vítězi musel rozhodnout rozdíl ve skóre a jediný gól ve prospěch domácích určil pořadí: 1. FBC Přerov Kosatky, 2. FBC Hranice, 3. Fbc Secco Šternberk, 4. FBC ZŠ Uničov Black, 5. FBS Olomouc Penguins.

Sestava: Šoupal - Budník, Dulovec, Majer, Remeš A., Remeš L., Majar, Vlček, Vlčková, Ministr, Kvapil, Pavlásek, Jemelka, Zich.

22.2.2018 Senice na Hané

Ve stejnou dobu bojovali v Senici na Hané TUČŇÁCI, kde svůj turnaj pořádal FBC Uničov. 

První dvě utkání znamenaly těsné prohry 1:3 s FBS Olomouc Tigers a 6:7 s FBC ZŠ Uničov Yellow. Poté naši nejmladší zabrali a dvěma výhrami 8:3 s FBC TJ TATRAN LITOVEL a 8:4 s FBC Traweko Lipník urvali bronzové medaile. Další výsledky rozhodly o konečném pořadí: 1. FBS Olomouc Tigers, 2. FBC ZŠ Uničov Yellow, 3. FBC Přerov Tučňáci, 4. FBC Traweko Lipník, 5. FBC TJ TATRAN LITOVEL.

Sestava: Němec - Děrda, Hanák, Jurda J., Jurda V., Kabilka, Kafka, Keclík, Oslanec, Rybařík, Vrba, Zaoral, Zapletal.

5.5.2018 Mohelnice

Posledním vystoupením pro TUČŇÁKY byla účast na turnaji v Mohelnici.

První ranní zápas proti FBC ZŠ Uničov Yellow přerovští zaspali a prohráli značným rozdílem 0:9. Druhé utkání s FBC ZŠ Uničov Black bylo daleko zajímavější a napětí jen rostlo. Tučňáci bojovali až do konce zápasu, ale stačilo to jen na remízu 6:6. Fbc Secco Šternberk dal Přerovu také zabrat, Tučňákům navíc nezbývalo moc sil a tak nakonec tento zápas prohráli 7:12. Po obědě přerovští Tučňáci zjevně nabrali síly, když si dokázali poradit s domácí Mohelnicí a vyhráli v závěrečném utkání 7:3. O konečném umístění rozhodovalo skóre ze vzájemných zápasů a tak na posledním sezónním turnaji zbylo na Tučňáky nepopulární čtvrté místo.

Sestava: Němec - Jurda J., Jurda V., Kabilka, Kafka, Keclík, Oslanec, Rybařík, Vrba, Zaoral.

"Všem dětem jménem trenérů děkujeme za krásné zážitky během posledních tří sezón a ročníkům 2009 přejeme hodně úspěchů v kategorii elévů/elévek."

Autoři článku: Michal Ďopan a Marie Grufíková

 

MILUJEME FLORBAL, BOJUJEME ZA PŘEROV!