Ženy odehrály své první utkání v 1. lize

V sobotu 12. 9. odehrály přerovské ženy historický první utkání v 1. lize žen. Utkání se jim bohužel nepovedlo podle jejich představ a podlehly domácím "aligátorkám" vysoko 12:2.

PRAMOS ŠITBOŘICE FBC ALIGATORS - FBC PŘEROV 12:2

Utkání okomentoval trenér žen Marek Zapletal:

Dnes se nám krásně ukázalo zrcadlo, toho, co vše musíme zlepšit. Vše se odvíjelo od fyzické kondice soupeře, který byl o hodně důraznější v tlaku do brány, v osobních soubojích a v reakci na hru. Po první gólově vyrovnané třetině nám bohužel ve druhé třetině soupeř odskočil, my jsme zareagovali zlepšenou hrou v poslední dvacetiminutovce, kdy jsme si vytvořili několik gólových šancí a aspoň dva góly nám tam měly padnout – hned by se jinak dýchalo. Bohužel soupeř ještě přidal pár branek. Holky si začaly daleko více věřit, ale už bylo pozdě a některé už toho měly opravdu plné brýle. Byl to první zápas v první lize. Víme na čem zapracovat a včem se zlepšit do příštích zápasů.

Góly (asistence): 2x Šrámková (2x Boháčová)

V dalších zápasech se představí ženy na domácí palubovce kdy vyzvou v sobotu 26. 9. v 16:00 Havířov a v neděli 27. 9. od 14:00 Třinec.

Doufejme že se jim bude dařit více než  v úvodním ligovém zápase.